آپدیت نرم افزار HBO و ویژگی‌های جدید آن

HBO روز پنجشنبه یه روزرسانی را برای جریان برنامه های HBO خود منتشر کرد ، و iOS client را برای ورژن 1.3 به ارمغان آورد. و این به روز راسنی برای کسانی که آی او اس 9 را ااجرا می کنند مهم است ، به ویژه برای آنانی که در این اواخر مدل های جدید اپل را خریده اند چون این نرم افزار با آپدیت خود سازگاری های بیشتری را به دست آورده است.

16

ویژگی عکس در عکس ، Spotlight Search و موارد دیگر

مهم ترین ویژگی جدید آن مشاهده حالت تصویر در تصویر است. که این ویژگی به کاربران اجازه می دهد در یک پنجره کوچک فیلم تماشا کنند و در عین حال در همان زمان در پنجره های دیگر سایر کارهای خود را انجام دهند. علاوه بر این در این به روزرسانی از Spotlight Search, پشتیبانی می شود ، و همینطور ویژگی های جدید دیگری افزوده شده است و بهبود عملکرد و تعمیر اشکالا ت نیز وجود دارد.

برای کسانی که با آن آشنا نیستند باید بگویم که HBO اوایل سال جاری عرضه شد و به عنوان یک سرویس پخش مستقل فیلم معرفی شد. قیمت اشتراک آن 14.99 دلار در ماه اردیبهشت باشد و کاربران می توانند به کتابخانه های بزرکی از محتوا های مثل بازی Thrones بدون نیاز به کابل اشتراک دسترسی نامحدود داشته باشند.

همچنین برنامه ای که نیاز به اشتراک گذاری به وسیل کابل را دارد با نام HBO Go وجود دارد و مشابه همان قبلی است . این برنامه امروز به روزرسانی شده و ویژگی پشتیبانی از سیستم عامل آی او اس 9 به آن افزوده شده است.

idownloadblog

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا