شرکت Arx Pax از نسل جدید هاور بوردهای خودش رونمایی کرد

به لطف طرفداران و محبوبیت بالایی که سری فیلم های بازگشت به آینده دارند ، 21 ام اکتبر تبدیل به روزی شده است که مردم در آن ارزیابی می کنند که آینده ای که در حال حاضر در آن قرار داریم چه مقدار به آینده ای که در این فیلم خیالی نمادین تخمین زده شده بود ، نزدیک شده است.

همچنین ما می توانیم امروز مشاهده کنیم که تکنولوژی هاور بورد ها چه مقدار به چیزی که در فیلم بازگشت به سوی آینده نشان داده شد نزدیک شده است و توانسته است نظر مشتریان را جلب کند ، مخصوصا که به تازگی سری محصولات Hendo از هاور بورد جدید نسل بعدی خودش رونمایی کرده است. شرکت Arx Pax ، که شرکتی است که سازنده این محصول است ، به تازگی از سری جدید تخته های اسکیت شناور خودش رونمایی کرده است ، و باید بگویم که این محصول از نظر آینده نگرانه بودن شما را نا امید نمی کند چرا که انگار یک نفر این محصول را از آینده برای ما هدیه آورده است.

2015-10-26_090709

نسخه آزمایشی شماره دوم هاور بورد Hendo دارای چهار موتور می باشد

نسخه شماره دوم هاور بورد Hendo ، در واقع نمایان گر شروع تولید هاور بورد های نسل جدید این کمپانی است ، که این پروژه را با پشتیبانی های دریافت شده از طرف سایت Kick Starter به سرانجام رسانده است. این دفعه ، طراحی این نسخه از هاور بورد با همکاری گرفتن اسطوره اسکیت سواری ، یعنی آقای تونی هاوک ( Tony Hawk ) معروف انجام شد ، فردی که به این کمپانی در به نمایش گذاشتن آخرین نسخه از هاور بورد اش نیز کمک زیادی کرده است.

ساخت apple ID : خرید اپل ایدی

این نسخه جدید از این هاور بورد برای افرادی که در اصل این شرکت را از طریق سایت Kick Starter پشتیبانی کردند ، قابل دریافت و خریداری است ، و با توجه به مشخصاتی که ما از این محصول دیدیم ، این هاور بورد محصولی است که شما حتما دوست دارید انتخاب اش کنید. نسخه شماره دوم از هاور بورد Hendo ، بسیار کم سر و صدا تر است ، میزان عمر باتری بالاتری را دارا می باشد ، دارای طراحی ای است که در عین جذابیت ویژگی های اصیل اسکیت بورد ها را در خودش حفظ کرده است ، کنترل ساده و روان تری دارد و همچنین از قابلیت اتصال USB نیز پشتیبانی می کند.

آقای جیل هندرسون ( Jill Henderson ) ، که یکی از موسسین شرکت Arx Pax می باشد ، در طی بیانیه ای که در سایت این شرکت منتشر کرد ، اظهار داشت : ” نسل دوم از موتور های شناور ما ، که به هاور بورد های Hendo 2.0 قدرت می بخشند ، قدرتمند تر بوده ، قابل اطمینان تر و کارآمد تر هستند ، و راه های بسیار بیشتری را در اختیار خریداران برای جا به جا کردن وسایل و افراد می بخشند. خیلی وقت است که بازار تکنولوژی های پوشیدنی داغ شده است ، ولی حالا وقت آن است که نسل جدید تکنولوژی های تحرکی را به بازار معرفی کنیم “.

در اوایل این ماه ، این شرکت از طرح های اولیه محصولاتی رونمایی کرد که به نظر می رسد آینده احتمالی هاور بورد های Hendo را به نمایش گذاشته باشد ، اما رونمایی انجام شده در امروز در واقع قدمی محکم در توسعه سری محصولات هاور بوردی این شرکت می باشد.

mashable

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا