نسخه دوم هاور بورد های شناور واقعی به نام Hendo به زودی به بازار عرضه می شوند

مثل این که دانشمندان می خواهند هر طور که شده هاور بورد های شخصیت مک فلای از شماره دوم فیلم های بازگشت به آینده را بسازند ، و هنوز هم تا به امروز دست از تلاش بر نداشته اند.

بیست و یکم اکتبر (29 مهر) را بر روی تقویم تان علامت بزنید ، چرا که در این روز شرکت Arx Pax از نسخه دوم هاور بورد های شناور خودش به نام Hendo پرده برداری خواهد کرد. سال پیش ، وقتی که هاور بورد Hendo وارد پروژه Kickstarter شد و توانست از آن با کسب مبلغ 510000 دلار با موفقیت خارج شود ، تیتر خیلی از خبر ها را به خودش اختصاص داد.

2015-10-17_020055

این وسیله اسکیت به عنوان اولین هاور بوردی در جهان که واقعا قابلیت بر خواستن از روی زمین و شناور شدن را دارد ، معرفی و شناخته شده است

با این که هاور بورد های Hendo به خودی خود خیلی جذاب و حیرت انگیز بودند ، ولی باز هم مثل هاور بورد شخصیت مک فلای از فیلم بازگشت به آینده نمی توانستند شناور باشند. نسخه قبلی این وسیله بزرگ و جاگیر بود ( به طوری که سواری با آن به مانند سواری با یکی از دیسک های بازی Air hokey بود ) و واقعا به سختی می توانستید یکی از آن ها را سوار شده و برانید. همین طور این وسیله قبلا با استفاده از میدان الکترو مغناطیسی ای که در آن تعبیه شده بود ، فقط بر روی برخی از سطوح خاص کار می کرد.

طبق گفته های آقای گرگ هندرسون ( Greg Henderson ) که یکی از موسسین و مدیر عامل شرکت Arx Pax می باشد ، به سایت Wired ، نسخه دوم از ان هاور بورد Hendo بیشتر به مانند یک تخته اسکیت شده است. نسخه جدید هاور بورد Hendo بلند تر بوده ( حدودا 36 اینچ ) و همین طور نازک تر نیز می باشد ( با ضخامت 10 اینچ ) و دارای قسمت هایی مخصوص ضربه زدن در هنگام راندن در قسمت جلو و عقب می باشد، و همچنین دارای وزنه هایی می باشد که درون شان از نیروی دافعه الکترو مغناطیسی استفاده شده است که می تواند این وسیله را از زمین بلند کند و در هوا معلق بسازد.

2015-10-17_020111

بدین منظور که نسخه دوم این هاور بورد برای رانندگی راحت تر شود ، این کمپانی داوطلبانی را از میان اسکیت بازان حرفه ای به منظور کمک کردن به آن ها در پروژه شان در اختیار گرفته است و حتی آقای تونی هاوک ( Tony Hawk ) معروف و افسانه ای را نیز به این پروژه دعوت کرده است. مسئولین شرکت Arx Pax اظهار داشته اند که نسخه جدید این هاور بورد دارای تکنولوژی شناور شدن قدرتمند تری می باشد ، کشش بهتری داشته و کنترل بهبود یافته تری را در اختیار شما قرار می دهد.

آقای هندرسون به سایت Wired این گونه بیان نمودند که : ” اگر شما بخواهید با ای هاور بورد به راست بپیچید ، تنها کافی است کمی به راست خم شوید ، و بدین ترتیب وزنه های این وسیله کمی به سمت راست چرخیده و همین حرکت کوچک بردار حرکتی این وسیله را تغییر می دهد. اسکیت سواران می فهمند که این وزنه ها به چه صورت عمل می کنند ، بنابراین اساسا حامیان Kickstarter ای ما می توانند نحوه واکنش این وزنه ها را بسته و دلخواه و سلیقه خودشان تغییر داده و کاری کنند که چرخش این برد ها دارای شعاعی نرم تر و یا سخت تر شود “.

2015-10-17_020119

شرکت Arx Pax همچنین وعده قابلیت شارژ شدن بهتر ، ماندگاری باتری بالاتر و قابلیت اتصال USB را در نسخه دوم این هاور بورد های Hendo به خریداران داده است.

پس بهتر است که خودتان را آماده کنید ، چرا که هفته بعد برای طرفداران اسکیت های شناور هفته ای بزرگ خواهد بود.

mashable

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا