بازی رسمی هرکول برای iOS و Android مطابق با فیلم آن

از خیلی وقت پیش ساختن بازی ها بر اساس فیلم های آن مرسوم است. چند هفته ای است که Dwayne Johnson با بازی در فیلم Hercules توجه خیلی هارا به خود جلب کرده است. ما هم اکنون بسته های iOS و Android این بازی را در دستمان داریم، تا کمی درمورد این بازی برای شما توضیح دهیم.

گاهی اوقات کسانی که در پشت فیلم ها هستند که ارزش های بازی ها را زیاد می کنند. بازی رسمی هرکولس یک بازی خوب برای طرفداراناین فیلم هست. خوشبختانه تجربه بسیار لذت بخشی از این بازی در سیستم عامل های iOS و Android داریم و اگر شما مجاز به دیدن این فیلم هستید به شماتوصیه میکنیم حتما این فیلم را ببینید.

1_hercules_the_official_game

شما ممکن است با فیلم هرکول در , انتظارات زیادی از بازی آن داشته باشید. بسیاری فن های شمشیر زنی در بازی وجود دارد به این معنا که آن رابی نهایت قوی ساخته اند. هدف اصلیه شما دفاع جز به جز در جنگ هاست، و رفته رفته مراحل سخت و سخت تر می شوند.

5_hercules_the_official_game

فراوانی نبرد با شمشیر و ابزارهای مختلف در این بازی دیده می شود و این دلیل محبوبیت این بازی بین کاربران است. زیبایی خیره کننده ای در این بازی دیده می شود که سعی شده بهترین گرافیک در این بازی به کار گرفته شود.

 

تعداد زیادی حرکت و فن برای یادگیری در حین بازی وجود دارد که نظر بسیاری از کاربران را به این بازی جلب کرده است.

screen520x924-11

بازی رسمی هرکولس برای نصب کاملا رایگان است، همچنین شما میتوانید آیتم های اضافه ای که درون بازی وجود دارد را با پرداخت درون برنامه ای بدست بیاورید. بازی هرکولس مناسب برای هردو سیستم عامل iOS و Android است. برای iOS  از ورژن 6 به بالا موجود است، برای اندروید هم از ورژن 2.3 به بالا موجود است. برای iOS حجم آن 94mb و برای اندروید حجم آن 70mb است. ما برای شما لینک های دانلود آن را آماده کردیم.

Download For iOS
 Download For Android

امیدواریم از آن لذت ببرید.

RedmondPie

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا