ساعت‌اپل چگونه توسط مشتریان تست می‌شود؟

سایت 9to5mac گزارشی در رابطه با جزییات برنامه اپل در مورد نحوه تست ساعت اپل توسط مشتریان در فروشگاه‎های این شرکت در سراسر جهان در زمان عرضه این ساعت به بازار از تاریخ 10 آوریل، منتشر کرده است.

1

با توجه به طبیعت جواهری ساعت اپل، اینطوری نیست که شما وارد یکی از فروشگاه های اپل شوید و نظیر آیفون و آیپد آن را تست کنید. طبق گزارش این سایت مطلع، از تاریخ 10 آوریل، اپل به هر مشتری 15 دقیقه اختصاص می‎دهد و در طی این مدت که مشتری ساعت را بر دست کرده است به صورت کامل جزییات ساعت را توضیح و او را راهنمایی می کند و این کار در 10 بخش مخصوص به این کار در فروشگاه انجام می‎شود.

مشتریان گفته می‎شود که قادر به حضور عادی در فروشگاه هستند و نیازی نیست از قبل هماهنگی لازم انجام شود، گرچه ممکن است چنین چیزی هم نیاز باشد که البته میزان شلوغ بودن فروشگاه نیز فاکتور مهمی است.

کارکنان اپل در چند روز آینده در رابطه با نحوه فروش اپل آموزش لازم را می‎بینند. به هر فروشگاه اپل یک میز به همراه 10 جایگاه مخصوص تست ساعت اپل اختصاص داده شده است. به مغازه‎های شلوغ‎تر به دنبال بالا رفتن میزان تقاضا میزهای بیشتری داده می‎شود.

ما شاهد این میز‎ها در طول رخداد رسانه‎ای “Spring Forward” در طول هفته گذشته بودیم:

2

علاوه بر این 9to5mac اعلام می‎کند که فروشگاه‎های اپل دارای 4 “منطقه” برای کمک به فروش ساعت اپل می‎باشند که عبارتند از :

• اولین منطقه برای امتحان کردن ساعت اپل است.

• دومین منطقه برای فروش است، با یک صف به منظور کمک به مشتریانی که می‎دانند چه چیزی واقعا می خواهند. صف بعدی به افرادی که هنوز تصمیم نگرفته‎اند کمک می‎کند بند ساعت و نوع مناسب ساعت را انتخاب کنند.

• منطقه سوم برای فروش ساعت سفارشی اپل است که قیمت آن از 10 هزار تا 17 هزار دلار شروع می‎شود و به مقدار محدودی موجود است.

اپل اعلام کرده است که ساعت اپل را در استرالیا، کانادا، چین، فرانسه، آلمان، هنگ کنگ، ژاپن، بریتانیا و آمریکا عرضه می‎کند و ارسال محموله‎های حاوی این محصول از 24 آوریل شروع می‎شود. از 10 آوریل نیز تاریخ پیش فروش و بررسی کالا در فروشگاه‎های این شرکت شروع می‎شود.

با آنکه تا تاریخ 9 یا 10 آوریل، ساعت جدید اپل بر روی میز‎ها قرار نخواهد گرفت، اپل از همین الان شروع به قرار دادن بنرهای تبلیغاتی درون فروشگاه‎های خود برای ساعت جدید کرده است تا توجه افراد را به خود جلب کند.

“من قصد خرید مدل سفارشی 17 هزار دلاری اپل را دارم. آیا امکان این وجود دارد که مغازه خالی شود تا به طور کامل تجربه استفاده از این ساعت کاملا لوکس را داشته باشم؟”

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا