کالبد شکافی ایفون ۶ اس و نمایش تمام قطعات آن

دقیقا از 3م مهر ماه ایفون ۶اس و ۶ اس پلاس به صورت رسمی در فروشگاه های اپل سراسر جهان عرضه شدند. اما تعدادی از مشتریان خوشبختانه مثل همیشه هدفشان از خرید این محصول سر در آوردن از آن و مطلع کردن دیگران بوده است.

teard

این برای ما و سایر کاربران خوشحال کننده است که ifixit تصاویری مربوط به کالبد شکافی ایفون ۶ اس را منتشر کرده است که توسط کاربران تهیه شده است واین تصاویر نشان می دهد که جدا کردن و بستن دوباره قطعات کار چندان سختی نیست.

111

یکی از مثال ها, نشان می دهد که کارشناسان ifixit حجاب از سر این دستگاه برداشته اند و تمام قسمت های داخلی و سخت افزاری این ایفون جدید را به نمایش گذاشته اند و تقریبا تمامی خبرهایی که قبل از عرضه محصول منتشر شده بود را تایید کرده اند.

اطلاعات حاصل از کالبد شکافی ایفون ۶ اس

حالا با اطمینان می نویسیم رم دستگاه LPDDR4 نام دارد محصول سامسونگ است و دو گیگابایت حافظه دارد, باتری آن ۱۷۱۵ میلی امپر ساعت ظرفیت دارد که کمی کمتر از ایفون ۶ است که سال گذشته منتشر شد.

علاوه بر این مادربرد این دستگاه ماژول های نانومتری NAND با کد ساخت THGBX5G7D2KLFXG 19 است. و سایر قطعات سخت افزاری تقریبا مشابه ایفون ۶ هستند. نکته قابل توجه عرضه کابل نوری با دو میکروفون است.

بدون شک کنجکاو کننده ترین نکته ایفون 6S قابلیت تاچ سه بعدی ان است که از موتور taptic جدید در ان استفاده می شود. که نیروی لمسی تعیین کننده وظایف دستگاه است.

کارشناسان ifixit همچنین توسط اشعه ایکس فیلمی از عملکرد موتور taptic تهیه کرده اند. همچنین این سایت بابت دسترسی اسان به باتری در این دستگاه از اپل تشکر کرده است. با این حال این دستگاه به علت کابل تاچ ای دی مورد انتقاد قرار گرفته شده است.

کارشناسان ifixit همچنین توسط اشعه ایکس فیلمی از عملکرد موتور taptic تهیه کرده اند. همچنین این سایت بابت دسترسی اسان به باتری از اپل تشکر کرده است. با این حال این دستگاه به علت کابل تاچ ای دی مورد انتقاد قرار گرفته شده است.

phonearena

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا