با Hey Siri بدون لمس با اپل واچ ارتباط برقرار کنید

“Hey Siri” به شما اجازه می‌دهد تا بدون لمس با اپل واچ ارتباط برقرار کنید. ما از قبل می‌دانستیم که اپل واچ با Siri همخوانی کامل خواهد داشت، ولی در نشست روز دوشنبه ساعت اپل جزئیاتی از پیشرفتهای جدید فاش شد. کوین لینچ (Kevin Lynch) بر روی سن کاربرد Hey Siri را به همه نشان داد، که باعث می‌شود شما بتوانید با چرخاندن مچ دست و استفاده از صدا از Siri استفاده کنید.

15

همانطور که احتمالا اطلاع دارید، آیفون هم این ویژگی کاربردی Hey Siri را دارد، ولی در آیفون، شما باید گوشی را به شارژ وصل کنید تا این ویژگی کار کند. در دسترس بودن Hey Siri روی مچ شما به شما اجاره می‌دهد تا آسانتر با سیری در ارتباط باشید، و می‌تواند آغازگر روشی بسیار مناسبتر برای ارتباط با نرم‌افزار دستیار صوتی سیری باشد.

Hey Siri روی آیفون یک قاتل بزرگ باتری است، چون دستگاه همواره باید منتظر و در حال گوش کردن باشد تا شما این عبارت را بگویید. در اپل واچ، دستگاه فقط در هنگامی که همچتان را بالا بیاورید آماده شنیدن است و در دیگر مواقع در حال گوش کردن نیست. این به معنای مصرف بسیار کمتر باتری روی ساعت اپل در هنگام استفاده از دستور Hey Siri است.

شما در مورد Hey Siri چه فکری می‌کنید؟ آیا شما هم از این‌که با چنین روش ساده‌ای برای برقراری ارتباط آشنا شده‌اید هیجان زده‌اید؟

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا