طراح‎های گرافیکی مخفی در نسخه‎ی جدید iTunes نشان دهنده‎ی آیپاد‎هایی با رنگ‎های جدید است

اپل دیروز iTunes 12.2 را به همراه Apple Music و Beats 1 ارائه داد و همانند هر سال، مشتاقان و هواخان از طریق جستجو در میان iTunes موفق به پیدا کردن ردپایی از محصولات ارائه نشده می‎شوند.

1.New-iPod-colors-mockup
طرح‎های گرافیکی مخفی که توسط MacRumors شناسایی شده است نشان از گزینه‎های رنگی جدید برای آیپاد‎ها، از جمله یک آیپاد نانوی طلایی و یک آیپاد شافل صورتی روشن تر، دارد.

مشخص نیست که اگر دستگاه‎های منتشر نشده در راه باشند یا نه، یا اینکه آیا دارای تنوع رنگی جدید تنها خواهند بود یا آپگرید بارز در سخت افزار آن‎ها نیز دیده می‎شود، ولی به هرحال ارزیابی‎ها نشان از این دارد که بین مدل‎های مختلف آیپاد تنوع رنگی جدیدی اعمال می‎شود.

علاوه بر iPod nano طلایی، ارزیابی‎ها اشاره به این دارد که یک نوع iPod shuffle دارای رنگ آبی تیره و نسخه‎ی صورتی روشن ممکن است در راه باشد.

تصویر ترکیبی که در بالای پست نشان داده شده است، زمانی که یک دستگاه آیپاد در iTunes 12.2 در مک یا ویندوز کامپیوتر‎های شخصی تنظیم و یا ری استور می‎شود، نمایان می‎شود. درست یا غلط، چنین تصویری در هیچ کجای نسخه‎ی قبلی یعنی iTunes 12.1.2 وجود نداشت.

Pierre Dandumont تصاویر بیشتری را پیدا کرد که اشاره به این دارد که رنگ‎های جدید در کل مدل‎ها دیده می‎شود.

2.iPod-nano-new-colors-iTunes-graphics 3.3iPod-shuffle-new-colors-iTunes-graphics

با آنکه اپل به صورت معمول آیپاد‎ها را در ماه سپتامبر به روز رسانی می‎کند، این شرکت هنوز به پلیر موزیک خود چند وقتی می‎شود عشقی نشان نداده است.

به عنوان مثال، آیپاد تاچ که زمانی به عنوان یک ماشین اپ استور ارائه شد و یک دستگاه بازی دستی بود، در ماه ژوئن 2014 به روز رسانی شد مدل‎های 32 و 64 گیگابایتی دارای قیمت 249 و 299 دلاری از دور خارج و مدل جدید 16 گیگی با قیمت 199 دلار معرفی شد.

3.ipod_touch

آیپاد تاچ نسل پنجم اپل که در اکتبر سال 2012 عرضه شده است، از پردازنده‎ی قدیمی A5 اپل استفاده می‎کند و دارای یک دوربین نه چندان شگفت انگیز است.

آخرین باری که iPod shuffle 49 دلاری آپدیت شده است چیزی نزدیک به 2 سال قبل بوده است و iPod nano شاهد آخرین به روز رسانی سخت افزاری بارز خود در سپتامبر 2012 بود، به همراه یک آپدیت جزئی در ماه سپتامبر سال 2013 که طرح‎های رنگی قبلی با یک گزینه‎ی رنگی خاکستری فضایی جدید جایگزین شده بود.

گرچه همیشه احتمال این وجود دارد که اپل ممکن است در حال سر گرداندن ما باشد، ولی قبلا هم چنین مورد‎هایی در iTunes دیده شده است که نشان از دستگاه‎هایی داشته است که در راه بوده‎اند.

سوال این است که، آیا شما هنوز به آیپاد توجه نشان می‎دهید؟

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا