پنج بازی مناسب برای هولولنز مایکروسافت

تا الان ما فقط Minecraft را در هدست های هولولنز دیده ایم ؛ اما آیا دیگر چه بازی هایی می توانند برای هولولنز مناسب باشند؟

مایکروسافت در شرکت تقویت موج های هدست های هولنز Minecraft را توسعه داده است و سانسورهایی که در آن شده بود را بازگردانده است.

1.five-games-for-hololens@2x
این نسخه نمایشی طبق فناوری هایی می باشد که قابل اجرا در ویندوز 10 و ایکس باکس وان باشد ؛ اما آیا دیگر چه بازی هایی را می توان وارد هولولنز کرد؟

بازی Diablo III

2.five-games-for-hololens-5@2x

بازی های augmented reality با AR بازی هایی هستند که کاملا جو واقعی را به کاربر می دهند و گویی که خود او در آن صحنه حضور دارد ، ماهیت پر فراز و نشیب بازی هایی مثل دیابلو III آن را برای augmented reality مناسب کرده است.

وقتی شما قادر به دیدن جنجگوی کوچکتان در مقابل چشماتان در میدان مبارزه باشید و آن درست در مقابل چشم شما باید نه در صفحه گوشی یا رایانه شما ، حسی که به شما می دهد نمونه واقعی واقعیت پنداری است.

کمپانی Blizzard سابقه درخشانی در محبوب نگاه داشتن بازی هایش در میان مردم دارد ( مثلا بازی World of Warcraft را ببینید). و به احتمال زیاد بازی دیابلوIII در سال آینده گسترش های زیادی خواهد داشت.

اگر این بازی همچنان در حال پیشرفت و توسعه است پس حمایت هولولنز از آن دور از منطق نیست.

اینگونه بازی هایی که در آن تمایل به استفاده از دوربین ثابت وجود دارد ؛ اگر شما مجبور نباشید روی یک میز آن را بازی کنید کنترلتان بالاتر رفته و لذت بیشتری خواهید برد.

بازی Total War یا جنگ تمام عیار

سری بازی های “جنگ تمام عیار” یک جنگ واقعی هستند که با تعریفی که از بازی های مناسب برای هولولنز شد می توان این را با صراحت نام برد.

در این بازی شما لازم نیست که روی نیروهایی که در صفوف دشمن وجود دارد زوم کنید ؛ کافی ست استراتژی آن ها را به دست آورده و خنثی کنید ، اگر همه چیز مقابل شما باشد ایجاد تاکتیک بسیار آسان و لذت بخش خواهد شد.

در واقع ، هولولنز برای هر نوع تمرین استراتژی مناسب است ، و به خوبی می توانیم از بازی هایی مانند Sid Meier’s Civilizations گرفته تا Halo Wars 2 را در آن اجرا کنیم.

Kerbal Space Program یا برنامه فضایی Kerbal

4.five-games-for-hololens-2@2x

یکی از بزرگ ترین سرگرمی های ما ، بازی کردن در پای PC برای یک مدت زمان طولانی است ؛ Kerbal Space Program (KSP) بازیکنان را با آفریدن نقشه های فضایی و راکت های خودشان جذب می کند ، پس از اینکه این بازی راه اندازی شد و موشک هایی که خود پلیر ساخته به قضا پرتاپ شد آن را در مدار ها هدایت می کند.

مراحل ساختن موشک ها و طراحی آن و هدایت آن در مدارها این بازی را برای AR مناسب کرده است ؛ زیرا تمام جذابیت این بازی به این است که همه چیز درست در مقابل پلیر باشد.

Cities: Skylines

5.five-games-for-hololens-3@2x

این بازی بیشتر از سایر بازی های موجود در این لیست شبیه Minecraft است.

ساختار Cities: Skylines طوری است که آن را برای هولولنز مناسب می کند. تصور کنید که چقدر لذت بخش است شما درست در مقابل چشمان خود شاهد تکامل شهر خود باشید ، ساخت و ساز آن را مدیریت کرده و در اطراف شهر برای طراحی پروژه های بعدی گام بردارید.

هر بازی دیگری که در مورد شهرسازی باشد برای هولولنز مناسب است مثل SimCity یا Tropico و در مراتب پایین تر بازی هایی مثل Banished.

استراتژی این بازی هم اینگونه است که پلیر ترجیح می دهد دقیقا در همانجا خود را تجسم کند تا بتواند خلاقیت به خرج دهد تا اینکه در PC آن را بازی کند.

شما فقط کافی ست یک برنامه ریز شهری خوب باشید تا از آتش سوزی ها جلوگیری کنید، زمین های بایر را آباد کنید، شهر را قانون مند کنید. شما در این بازی توانایی هایی خود را خواهید سنچید.

Tetris

6.five-games-for-hololens-6@2x

شاید به ما بگویید دیوانه ! اما ما معتقدیم که بازی هایی که AR هستند و مناسب واقعیت پنداری اند حتما نباید خیلی مدرن و با تکنولوژی بالا باشند.

چرا نباید یکی از کلاسیک ترین بازی های جهان را به AR راه دهیم؟ ببینید که بلوک ها به سرعت در حال فرود آمدن در مقابل چشمان شما هستند.

و شما باید سریعا آن را با انگشت خود بچرخانید. این یک تنش بسیار جذاب را برای شما ایجاد خواهد کرد.

gizmag

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا