چگونه شماره خود را در اندروید و ios مخفی کنیم؟

آیا شما همیشه آرزو داشتید که دوستان خود را فریب دهید که به جای شما کس دیگری در حال زنگ زدن به او می باشد؟ یا شما حس می کنید که نیاز دارید با کسی تماس بگیرید که دوست ندارید شماره شما را داشته باشد ؟ یا اگر بدانید که ممکن است آن ها  در صورت دیدن شماره شما جواب ندهند دوست دارید آن را مخفی کنید؟

How-to-hide-your-caller-ID-on-Android-and-iOS

 

خب راه های مختلفی وجود دارد که فردی که می خواهد شماره اش حتی در صورت زنگ زدن به کس دیگری مخفی بماند از آن استفاده کند. یکی از راه هایی که به شما اجازه می دهد تقریبا در هر گوشی مقصدی شماره خود را مخفی کنید در‍‍‍ پست بررسی می کنیم. این موضوع مانع از این می شود که آن ها بتوانند پیش از جواب دادن شما را تشخیص بدهند

این موضوع در حالتی مفید است که شما بخواهید از حق مخفی بودن شماره خود برخوردار شوید . اگر بخواهید از این برنامه سو استفاده کنید و دیگران را آزار دهید نوعی مشکل اخلاقی محسوب میشود.

بسیاری از شما احتمالا روش های قدیمی برای مخفی کردن شماره را بلد هستید مثلا شماره گیری 67* و به دنبال آن وارد کردن شماره کسانیکه می خواهید به صورت مخفی و بدون نمایش شماره با آن ها تماس بگیرید. ولی می دانید که اینکار را باید قبل از هرتماسی که میگیرید انجام دهید. به این معنی که اگر شما به دنبال یک راه راحت برای مخفی کردن شماره خود که جز حریم شخصی شما می باشد هستید باید به دنبال راه های دیگری باشید.

ما در تصاویر زیر نشان می دهیم که چگونه می توانید در گوشی های تلفن خود با استفاده از دو سیستم عامل محبوب جهانی یعنی iOS و اندروید شماره خود را با روش های راحت تری مخفی کنید.

آگاه باشید که شما فقط در صورتی قادر به استفاده از این برنامه هستید و می توانید شماره خود را مخفی کنید که ناقل شما قادر به پشتیبانی این برنامه باشد.

 

تصاویر مربوط به نحوه مخفی کردن شماره در iOS:

000Open-Settings-and-scroll-down-to-the-Phone-tab 111Tap-on-the-Show-Caller-ID-option-a-little-below 333By-default-Caller-ID-is-usually-turned-on 444Leave-it-be-or-turn-it-off.-Voila-youre-done

 

نحوه مخفی کردن شماره در اندروید:

 

000Open-your-Phone-app-and-enter-the-Settings-menu 111Now-tap-on-Call-Settings 333Scroll-down-to-Additional-settings 444Here-it-is-the-Caller-ID-were-looking-for-Tap-on-it 555Enabledisable-Caller-ID-as-per-your-liking

 

phonearena

2 دیدگاه دربارهٔ «چگونه شماره خود را در اندروید و ios مخفی کنیم؟»

  1. کار نمی کنه این گزینه غیر فعال هست ظاهرا توی ایران حق نداری شماره خودتو مخفی کنی

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا