دسته‌ها
آموزش

چگونه تصاویر آیفون را با دیگر گجت‌ها به اشتراک بگذاریم

ویژگی Photo Stream نه تنها یک راه بسیار آسان و فوق‌العاده برای گرفتن پشتیبان از عکس‌ها و دسترسی به آن‌ها از طریق سایر محصولات اپل محسوب می‌شود، بلکه راهی به شما پیشنهاد می‌کند که به راحتی بتوانید تصاویر را با دوستان و خانواده خود به اشتراک بگذارید. به لطف آی‌کلود شما می‌توانید عکس‌های به اشتراک گذاشته شده را در اختیار دیگر صاحبان آیپد و آیفون قرار دهید. اما اگر دوستان یا خانواده شما از آیفون، آیپد یا مک استفاده نمی‌کردند، برای اشتراک گذاری عکس‌ها باید چکار کرد؟

عکس های Photo Stream را با کسانی که از اپل استفاده نمی‌کنند نشان دهیم

  1. اپلیکیشن Photos را از آیفون یا آیپد خود باز کنید.
  2. در نوار پایینی اپلیکیشن بر روی Shared تپ کنید.
  3. بر روی تصویری که دوست دارید به اشتراک بگذارید تپ کنید تا باز شود.
  4. در بخش پایینی People را انتخاب کنید.
  5. گزینه Public Website را روشن کنید.
  6. زمانی که گزینه Share Link در زیر بخش Public Website نمایان شد، آن را انتخاب کنید.
  7. بر روی نحوه اشتراک گذاری دلخواه خود تپ کنید.

share_photo_stream_icloud_howto2

با انجام اینکار به شما آدرسی داده می‌شود که به راحتی و با استفاده از هر مرورگری می‌توانید تصویر را به اشتراک بگذارید. (همچون زمانی که عکس را آپلود می‌کنید و به شما آدرس آن داده می‌شود)

ذکر این نکته ضروری است که با انجام اینکار و دریافت یک URL، به هیچ وجه عکس شما در یک سایت خاص آپلود نمی‌شود و هر گز در دسترس عموم قرار نخواهد گرفت(تنها در حساب آی‌کلود شما وجود دارد). اما در هر صورت باید دقت کنید که این آدرس را به چه کسی برای مشاهده کردن می‌دهید و اگر عکس شما خیلی شخصی است! سعی کنید اینکار را انجام ندهید.(البته با همین چند قدم گفته شده می‌توانید آدرس به وجود آمده را کاملا از بین ببرید.)

اگر فرد مورد نظر شما که می‌خواهید عکس را با آن شخص به اشتراک بگذارید آیفون یا آیپد داشت اینکار بسیار راحت‌تر بود و تنها با کمک Photo Stream می‌توانستید عکس را به اشتراک گذاشت اما برای گجت‌های اندرویدی، ویندوز فون یا پی سی‌هایی با سیستم‌عامل‌های مختلف این راهکار بسیار کارآمد است.

آیا تاکنون از آی‌کلود و Photo Streams استفاده کرده‌اید تا عکس‌های خود را به دیگران نشان دهید یا آن‌ها را به اشتراک بگذارید؟ آیا از این روش آموزش داده شده در این مطلب تا کنون استفاده کرده‌اید؟ اگر این راه‌حل توانست مشکل شما در اشتراک تصاویر با گجت‌های دیگر را حل کند در بخش نظرات با من در میان بگذارید.

1 دیدگاه دربارهٔ «چگونه تصاویر آیفون را با دیگر گجت‌ها به اشتراک بگذاریم»

تا حالا نیاز به اشتراک عکس نداشتم.
ولی عاشق اینم که از قابلیت های آی دیوایسم به صورت کامل استفاده کنم.
ممنون از آموزش خوبتون.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *