هر چند وقت یکبار والپیپر موبایل خود را عوض می‌کنید؟

والپیپرها چیزهای مهمی هستند. اگر حرف ما را باور نمی‌کنید، کافی است نگاهی به مجموعه‌ی با کیفیت تصاویر زیبای طبیعی که برایتان آماده کرده‌ایم بیندازید. تصویر والپیپر اولین چیزی است که در هنگام باز کردن قفل دستگاه می‌بینید و یکی از ساده‌ترین راه‌ها برای شخصی سازی موبایل مطابق با سلیقه و شخصیت منحصر به فرد شما است.

البته رویکردهای متنوعی در رابطه با والپیپرها صورت می‌گیرد. بعضی‌ها به والپیپرهای موجود در خود گوشی بسنده می‌کنند و فقط برایشان این مهم است که بتوانند به راحتی آیکن‌ها را تشخیص دهند؛ به همین خاطر است که مجموعه‌ی والیپرهای پیشفرض، احتمالاً پر استفاده‌ترین گزینه‌های موجود هستند و بعضی از آن‌ها تبدیل به امضای خط تولید برخی از موبایل‌ها یا نسل‌ها شده‌اند.

چگونه با موبایل خود عکس‌های خوبی بگیریم؟

برخی دیگر از کاربران تصاویر پس‌زمینه‌ی پیشفرض را گاه و بی‌گاه با یکی از گزینه‌های تهیه شده توسط خود سازنده عوض می‌کنند، اما بعضی دیگر پا را فراتر می‌گذارند و با نصب یک اپلیکیشنِ والپیپر، دسترسی خود را به روی میلیون‌ها تصویر زیبا باز می‌کنند و از بین آن‌ها یکی را انتخاب می‌نمایند. حتی اپلیکیشن‌هایی وجود دارد که اگر بخواهید والپیپر را هر روز برای شما عوض می‌کند تا دیگر از نگاه کردن به صفحه‌ی تکراری موبایلتان خسته نشوید.

آموزش استفاده از ویدئوی زنده یا لایو استوری در اینستاگرام

البته در این صورت باید مراقب باشید تا این تغییرهای خودکار باعث نشود تا آیکن‌های روشن شما روی یک والپیپر روشن قرار بگیرد و تشخیص آن‌ها را سخت بکند و بالعکس. به همین خاطر خواستیم از شما بپرسیم که به طور کلی هر چند وقت یکبار والپیپر موبایل خود را عوض می‌کنید. نظر خود را در زیر ثبت کنید و دلیل آن را با ما در میان بگذارید.

هر چند وقت یکبار والپیپر موبایل خود را عوض می‌کنید؟

  • ۱- هیچ وقت، من همیشه از والپیپر پیشفرض استفاده می‌کنم.
  • ۲- گاه و بی‌گاه از والپیپرهای مختلف استفاده می‌کنم.
  • ۳- دائماً والپیپرم را عوض می‌کنم.
  • ۴- اپلیکیشنی دارم که والپیپرم را به طور خودکار عوض می‌کند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا