چطور اسکرین شات‎های گرفته شده با آیفون و ساعت اپل

همانطور که ممکن است تصور کنید، من به خاطر کاری که می‎کنم هر هفته هزاران اسکرین شات می‎گیرم. بجای متصل کردن آیفونم به مک بوکم و وارد کردن دستی اسکرین شات ها، یا بجای استفاده از AirDrop، من خیلی راحت برای انجام این کار عظیم از Photo Stream استفاده می‎کنم.

4

Photo Stream به من اجازه می‎دهد که به اسکرین شات‎های گرفته شده‎ با آیفونم، مستقیما از اپلیکیشن Photos که روی مک بوکم قرار دارد، دسترسی داشته باشم. تنها چند ثانیه بعد از گرفتن اسکرین شات با آیفونم، آن اسکرین شات بر روی مک بوک من ظاهر می‎شود. این امر برای دریافت سریع اسکرین شات‎های گرفته شده با آیفون فوق‎العاده است، و به شما اجازه می‎دهد که به آسانی به اسکرین شات‎های گرفته‎ شده روی ساعت اپل هم دسترسی داشته باشید.

در این پست من به شما نشان خواهم داد که چطور یک آلبوم Smart ساده برای جدا سازی اسکرین‎ شات‎ها، از جمله اسکرین شات‎های ساعت اپل، از تصاویر معمولی، درست کنید.

گیفت کارت

به یاد داشته باشید: شما نیاز به این خواهید داشت که قابلیت Photo Stream را در اپلیکیشن Photos بر روی آیفون و مک بوک خود برای این کار فعال کنید.

چطور اسکرین شات‎های گرفته شده با آیفون و ساعت اپل را در اپلیکیشن Photos بر روی مک بوک فیلتر کنید

مرحله‎ی 1: اپلیکیشن Photos را باز کنید
مرحله‎ی 2: روی بخش Photos در سایدبار قرار گرفته در سمت چپ کلیک کنید
مرحله‎ی 3: روی File → New Smart Album کلیک کنید

2

مرحله‎ی 4: در بخش اسم آلبوم Screenshots را تایپ کنید
مرحله‎ی 5: از اولین کادر Filename را انتخاب کنید
مرحله‎ی 6: از دومین کادر ends with را انتخاب کنید
مرحله‎ی 7: در بخش خالی PNG را تایپ کنید

3

مرحله‎ی 8: مطمئن شوید که دارای آیتم‎هایی در گوشه‎ی انتهایی سمت چپ هستید
مرحله‎ی 9: بر روی OK کلید کنید
مرحله‎ی 10: بر روی Screenshots Smart Album زیر بخش Albums در سایدبار سمت چپ کلیک کنید

1

حالا شما باید تمامی اسکرین شات‎هایی که با آیفون و ساعت اپل خود گرفته‎اید، مشاهده کنید.

امکان ظاهر شدن سایر تصاویر جدا از اسکرین ‎شات‎ها نیز بر روی Smart Album شما وجود دارد. علت این امر این است که ما تنها از فیلتر فرمت PNG استفاده کردیم، که باعث شد تمامی فایل‎های تصویری دارای این فرمت آنجا ظاهر شوند. ولی از آنجاییکه اکثر تصاویر گرفته شده با دوربین آیفون به فرمت JPG هستند، اکثرا اگر نگوییم تمامی فایل‎هایی که در Smart Album ظاهر می‎شوند باید اسکرین شات باشند که فرمت PNG دارند.

متاسفانه، اپلیکیشن Photos زمانی که بحث فیلتر‎های Smart Album پیش می‎آید نسبتا محدودیت دارد. در اپلیکیشن‎هایی نظیر Aperture، شما می‎توانید طیف وسیع‎تری از چیز‎ها را از جمله اندازه‎ی فایل، ابعاد و غیره را فیلتر کنید. امیدواریم که ساعت اپل فیلتر‎های Smart Album را در اپلیکیشن Photos قرار داد تا به ما امکان فیلتر دیگر موارد مهم دیگر را نیز بدهد. این امر می‎تواند باعث شود که به عنوان مثال اسکرین شات‎های ساعت اپل نمایش داده شوند چون دارای ابعاد مشخص هستند.

آیا شما از Smart Albums به همراه اپلیکیشن Photos بر روی مک بوک خود استفاده می‎کنید؟ افکار خود را در این رابطه در بخش زیر با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا