اپل موزیک با بیت ریت‎های بالا در کانکشن‎های شبکه همراه

اپل موزیک در iOS 9 دارای یک گزینه‎ی جدید برای استریم کردن همیشگی فایل‎های موزیک شما با بیت ریت بالا در یک شبکه‎های داده‎های موبایل (یا داده‎های شبکه‎‎ی همراه) است. همانطور که شما می‎دانید، اپل موزیک به صورت پیش فرض از شبکه‎ی وای فای برای استریم کردن فایل‎های با کیفیت بالا استفاده می‎کند.

با این تاگل جدید، شما می‎توانید میزان مصرف اینترنت گوشی خود را با فعال یا غیر فعال کردن بیت ریت‎های بالا زمان استریم کردن یا دانلود کردن موزیک با استفاده از اینترنت اپراتور گوشی‎تان، کنترل کنید.

نحوه‎ی روشن و خاموش کردن استریم سازی فایل‎های موزیک با کیفیت بالا در شبکه‎ی داده‎های موبایل

گام اول: وارد بخش Setting دستگاه خود شوید.

گام دوم: بر روی گزینه‎ی Music آهسته ضربه بزنید.

گام سوم: به قسمت Use Cellular Data و High Quality on Cellular بروید و همانطور که در تصویر زیر نشان داده شده است گزینه‎ی On را انتخاب کنید.

6

فعال سازی بیت ریت‎های بالا به شما این اطمینان را می‎دهد که آهنگ‎هایی که شما برای گوش کردن به صورت آفلاین استریم یا دانلود می‎کنید همیشه بالاترین کیفیت را خواهند داشت چی از شبکه‎ی وای فای استفاده کنید یا اینترنت اپراتور خود.

اپل در رابطه با بیت ریت دقیق فایل‎های موزیک در اپل موزیک حرفی نزده است، ولی گزارشات اشاره با این دارند که فایل‎های صوتی با حداکثر 256kbps با فرمت AAC استریم می‎شوند.

استفاده از بیت ریت‎های بالاتر به معنی استفاده‎ی بیشتر از اینترنت گوشی شما است و زمان پخش ممکن است طولانی تر باشد. شما شاید بخواهید گزینه‎های ذکر شده را غیر فعال کنید تا اپل موزیک به استفاده تنها از وای فای محدود شود، که نتیجه این خواهد شد از اینترنت گوشی شما استفاده‎ی زیادی نخواهد شد.

 

idownloadblog

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا