چطور به ساعت اپل از آیفون خود موزیک کپی کنید

نحوه‎ی کپی کردن موزیک از روی آیفون شما به روی ساعت اپل شما در زیر در چند مرحله‎ی ساده توضیح داده می‎شود. جزییات بیشتر در رابطه با آن را می‎توانید در این پست پیدا کنید.

ساعت اپل قادر به انجام انواع کارها است از گفتن زمان به شما تا سفارش یک تاکسی دادند و کارهایی بسیاری که این بین جا می‎گیرند. همچنین می‎تواند به عنوان یک آیپاد نیز عمل کند، گرچه شما نیاز به یک جفت ایرفون بلوتوثی دارید اگر قرار است به موسیقی از روی مچ دست خود گوش کنید. یا اسپیکر‎های بلوتوثی  اگر می‎خواهید کمی بیشتر جلو بروید. این دیگر بستگی به خود شما دارد.

1

با آنکه ساعت اپل به شما اجازه می‎دهد که به کل کتابخانه‎ی موزیک خود از آیفون بدون نیاز به کپی کردن تراک‎های موسیقی به خود ساعت گوش کنید، گاهی اوقات شما می‎خواهید به طور مستقیم از روی ساعت اپل بدون داشتن آیفون خود در اطرافتان، به موسیقی گوش کنید. خوشبختانه، ساعت اپل به شما اجازه می‎دهد که این کار را به راحتی انجام دهید. با توجه به اینکه 2 گیگ از 8 گیگ حافظه‎ی داخلی ساعت اپل قابل استفاده برای ذخیره‎ی موزیک است شما باید بتوانید حدود 500 فایل موزیک را قبل از اینکه به مشکل زیادی بر بخورید در ساعت اپل خود کپی کنید، نحوه‎ی انجام آن به صورت زیر است.

مرحله‎ی 1: در آیفون خود به سمت اپلیکیشن ساعت اپل بروید.

مرحله‎ی 2: ‘Music’  را انتخاب کنید. تا الان که خیلی مشخص بوده است نه؟

5

مرحله‎ی 3: به ساعت اپل با رفتن به ‘Playlist Limit’  بگویید که چطور می‎خواهید ذخیره‎ سازی را مدیریت کنید. آیا می‎خواهید تعداد آهنگ‎هایی که قرار است همگام شوند یا محدود کنید، یا فقط می‎خواهید به ساعت اپل بگویید که طبق یک ظرفیت مشخص شده عمل کند؟

4

مرحله‎ی 4: زمانی که تصمیم گرفته شود شما باید به آیفون بگویید که کدام موزیک باید به سمت مچ دست شما با رفتن به بخش ‘Synced Playlist’  همگام شود. این بخش برای انتخاب لیست پخش است و تنها گزینه‎ی مدیریت آهنگ است که موجود است. ایده‎آل نیست ولی جواب می‎دهد.
تذکر: شما می‎توانید با استفاده از اپلیکیشن پایه‎ی موزیک iOS لیست پخش درست کنید.

مرحله‎ی 5: بنشینید و صبر کنید. شما ممکن است یک قهوه بخورید، چون بلوتوث در واقع سریع عمل نمی‎کند. و همچنین، موزیک تنها اگر ساعت اپل به شارژ باشد همگام خواهد شد.

3

خوب کار تمام شد. حالا شما به راحتی می‎توانید این طرف آن طرف بروید و چیزی جز ساعت اپل و ایرفون‎های بلوتوثی خود را برای اهمیت به دنیای اطراف، همراه نداشته باشید. بویژه اگر به تبلیغات اپل اعتقاد دارید!

2

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا