چگونه آیکون های برنامه هارا کوچک و بزرگ کنیم

Icon Resizer یک ترفند جیلبریک جدید است که از روی اسم آن مشخص است که چه کاری انجام می دهد. به شما اجازه می دهد که اندازه آیکون های برنامه های خود را تغییر دهید. ما آن را دانلود کردیم، استفاده کردیم، در این ترفند روشی ساده را باهم می آموزیم که به وسیله ی آن بتوانیم اندازه ی شکلک ها را کنترل کنیم. حال میخواهیم نحوه کار با آن را با شما در میان بگذاریم.

rt2

اگرچه همچین برنامه ای در خود محصولات اپل برای این کار وجود ندارد، اما توسط توسعه دهندگان GitHub برای دانلود موجود است. قدم اول اینکه آن برنامه را نصب میکنید، سپس به تنظیمات اصلی برنامه Icon Resizer می روید و تنظیمات را پیدا میکنید، تیک فعال شدن آن را زده و برای تغیر اندازه برنامه ها بر روی Resize Icons کلیک میکنید تا به صورت دلخواه برنامه های خود را برای تغیر سایز انتخاب کنید، طبق عکس زیر.

rt1

 

اندازه آیکون ها از 20 (خیلی کوچک) تا 120 (خیلی بزرگ) است. اندازه نُرمال بک آیکون 62 است، اما شما میتوانید یک اندزه دلخواه به طور پیش فرض برای تمام آیکون های برنامه تلفن خود انتخاب کنید که این از ویژگی های این برنامه است. این برنامه به صورت رایگان بوده و قابل دانلود است. به همین سادگی شما می توانید بدون هیچ کار اضافه ی دیگری آیکون های آیفون را تغییر اندازه دهید.

نظر شما در رابطه با این ترقند چیست؟ آیا ازین برنامه استفاده میکنید؟
امیدواریم لذت برده باشید.

iDownloadBlog

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا