چگونه iOS 9 بتا را به iOS 8.3 دانگرید کنیم؟

اگرچه در حال حاضر امکان پذیر نیست که بتوانید از WatchOS 2 به WatchOS 1.01 دانگرید کنید، اما خوش حالم اعلام کنم که اگر تمایل دارید امکان دانگرید iOS 9 بتا به iOS 8.3 وجود دارد.

Restore-iPhone-iOS-9-1024x562

به iOS 9 آپگرید کرده و حالا پشیمانید؟ اپل نشان داده که دانگرید از یک نسخه‌ی بتا ممکن نیست، ولی خوش بختانه این قضیه کاملاً درست نیست. در این ویدیوی آموزشی، به شما نشان می‌دهیم به راحتی می‌توانید در عرض چند دقیقه iOS 9 خود را دانگرید کنید.

توضیح: فرآیند این دانگرید تا زمانی که اپل پشتیبانی از iOS 8.3 را متوقف نکند کار خواهد کرد. برای بررسی وضعیت پشتیبانی از iOS 8.3 IPSW.me/8.3 را مشاهده کنید. همچنین اگر اپل واچ شما به WatchOS 2 ارتقا یافته باشد و موبایلتان را به iOS 8.3 دانگرید کنید دیگر شما قادر نخواهید بود از ساعت خود استفاده کنید، چرا که WatchOS 2 نیازمند iOS 9 است.

مرحله‌ی ۱: دستگاه iOS خود را به کامپیوتر متصل کرده و آیتونز را اجرا نمایید.

مرحله‌ی ۲: قابلیت Find My iPhone را از این مسیر غیر فعال کنید: Settings > iCloud > Find My iPhone

مرحله‌ی ۳: دستگاه خود را به حالت DFU ببرید: برای این کار دکمه‌ی هوم و پاور خود را به مدت ۱۲ ثانیه نگه دارید و سپس در حالی که دکمه‌ی هوم را نگه داشته‌اید، دکمه‌ی پاور را رها کنید. هنگامی که وارد حالت DFU شدید، آیتونز یک اعلان در این مورد نشان می‌دهد. OK را انتخاب کنید.

مرحله‌ی ۴: گزینه‌ی Restore را انتخاب کنید.

اگر در حال حاضر فایل فرم‌ور iOS 8.3 را درون دستگاه خود ندارید، آیتونز آن را به طور خودکار دانلود خواهد کرد. سپس فرآیند Restore آغاز شده و شما به iOS 8.3 باز خواهید گشت.

آیا به iOS 9 ارتقا یافته‌اید؟ قصد دارید به iOS 8.3 باز گردید؟

اگر از این آموزش لذت بردید، آن را با ما در بخش نظرات در میان بگذارید.

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا