انتقال لیست مخاطبین، تصاویر و ویدیوها از یک آیفون به آیفون دیگر

با توجه به روش انتخابی شما، انتقال لیست مخاطبین تماس، تصاویر و ویدیوهای شما از آیفون قدیمی‎تان به آیفون جدیدی که خریده‎اید می‎تواند کاملاً ساده باشد. ممکن است از آی‎کلاد به منظور ذخیره‎سازی تمامی داده‎های خود استفاده کنید که در این صورت مخاطبین تماس، تصاویر و ویدیوهای شما به صورت خودکار زمانی که با دستگاه جدید خود وارد حسابتان شوید برخواهد گشت. یا شاید یک نسخه‎ی پشتیبانی از آن‎ها در آی‎تیونز گرفته باشید که به شما اجازه می‎دهد تمامی داده‎ را از کامپیوترتان به آیفون جدید همگام‌سازی کنید. شاید هیچ‎کدام از این روش‎ها را نپسندید و به دنبال روشی ساده و نسبتاً سریع برای انتقال تمامی داده‎ها از یک آیفون به آیفون دیگر هستید یا همان iphoen transfer ، پس با ما همراه باشید.

easy-transfer-photo-and-video

یقیناً چندین راه به منظور انتقال محتویات از یک آیفون به آیفون دیگر وجود دارد و ما در این جا راهی را نشان می‎دهیم که با استفاده از اپلیکیشن اپراتور معروف ایالات متحده یعنی AT&T انجام می‎شود، اسم این اپلیکیشن AT&T Mobile Transfer است که آن را به رایگان می‎توانید از اپ‎ا‎ستور دانلود کنید. جنبه‎ی عالی ماجرا این است که برای استفاده از این اپلیکیشن نیازی نیست یکی از مشتریان AT&T باشید.

در این پست ما به شما نشان خواهیم که چطور با استفاده از اپلیکیشن AT&T Mobile Transfer لیست مخاطبین تماس، تصاویر و ویدیوهای خود را از آیفونی به آیفون دیگر انتقال دهید. چنین روشی اگر آیفون جدیدی خریده‎اید و می‎خواهید تمامی داده‎های خود را بدون نگرانی انتقال دهید، بسیار مفید خواهد بود.

1) در هر دو دستگاه (آیفونی که می‎خواهید از آن داده‎ها را انتقال دهید و آیفونی که این انتقال به آن صورت می‎گیرد) اپلیکیشن AT&T Mobile Transfer را دانلود کنید.

2) مطمئن شوید که هر دو دستگاه به یک شبکه‎ی وای‎فای متصل هستند.

3) در آیفون قدیمی این اپلیکیشن را باز کنید. بر روی دکمه‎ی “From this device” در انتهای صفحه آهسته ضربه بزنید. اپلیکیشن به صورت خلاصه دستگاه شما را اسکن کرده و اجازه‎ی دسترسی به لیست تماس و هم‎چنین گالری تصاویر شما را می‎خواهد. یقیناً باید به آن اجازه‎ی دسترسی دهید.

prepare-data-to-transfer

4) این اپلیکیشن یک کد QR یا کیوآر کد نشان خواهد داد که توسط آیفون دیگر مورد استفاده قرار خواهد گرفت. این صفحه را در حین رفتن به مرحله‎ی بعد باز نگه دارید.

5) اپلیکیشن AT&T Mobile Transfer را در آیفون جدید باز کنید و بر روی دکمه‎ی “To this device” در انتهای صفحه به آهستگی ضربه بزنید.

6) از شما خواسته می‎شود که شماره تلفن خود را وارد کنید. ولی اگر یکی از مشتریان اپراتور AT&T نیستید، اشکال ندارد چون این مرحله عملاً معنایی ندارد و کافی است که یک عدد 10 رقمی وارد کنید. نیازی به وارد کردن یک شماره‌ی تلفن واقعی نیست. بر روی گزینه‎ی Next برای رفتن به مرحله‎ی بعد به آهستگی ضربه بزنید.

enter-phone-number

7) اپلیکیشن اجازه‎ی دسترسی به لیست تماس و هم‎چنین گالری تصاویر شما را می‎خواهد. یقیناً مجددا باید به آن اجازه‎ی دسترسی دهید.

8) حالا قادر به اسکن کد QR که در مرحله‎ی 4 به شما نشان داده شده بود، خواهید بود. با آیفون خود کد مورد نظر را اسکن کنید تا اپلیکیشن آن را شناسایی کند.

scan-QR-code

9) یک سری گزینه‎ی پایه به منظور انتقال داده‎ها را مشاهده می‎کنید. می‎توانید انتقال همزمان تمامی محتویات را انتخاب کنید، یا به صورت گزینشی لیست مخاطبین تماس، یا تصاویر یا ویدیوهای خود را انتخاب کنید. این اپلیکیشن همچنین مدت زمانی که انتقال داده‎های شما طول می‎کشد را تخمین می‎زند.

content-to-transfer

10) زمانی که عمل انتخاب محتوایی که می‎خواهید انتقال دهید تمام شد، بر روی دکمه‎ی Transfer در گوشه‎ی بالا سمت راست به آهستگی ضربه بزنید. عملیات انتقال شروع خواهد شد. بعد از آن شما باید صبور باشید و تا زمانی که انتقال تمام نشده است دست به گوشی‎های خود نزنید. به یاد داشته باشید که می‎توانید عملیات انتقال را با آهسته ضربه زدن بر روی دکمه‎ی Stop متوقف کنید.

transfering-contants-and-photos

انتقال لیست مخاطبین تماس باید خیلی سریع انجام شود ولی اگر صدها یا هزاران تصویر و ویدیو دارید این کار باید کمی زمان ببرد. فقط مطمئن شوید در طول انتقال از اپلیکیشن‎ها در دو دستگاه خارج نشوید.

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا