ایکس باکس وان شما هم صدا می دهد؟ راه حل اینجاست

شاید گیمر ها از قبل به خوبی به یاد بیاورند، کمی قبل از این که تاریخ ایکس باکس وان برای رونمایی برنامه ریزی شود، ما شکایاتی از گیمر ها داشتیم که اذعان می کردند ، ایکس باکس وان بلوری شان هنگامی که یک دیسک را وارد می کنند صدای های عجیب آزار دهنده ای از خود ساطع می کنند. این را هم به لیست مشکلات ایکس باکس وان اضافه کنید

با وجود این که به طور قطعی نمی دانیم این اشکال از کجاست، اما با سپاس از مایکروسافت جان، آن ها اعلام کردند که حاضرند تا دستکاه شان را که عوض می کنند هیچ، برای آرام کردن ناراحتی آن ها بازی رایگانی را هم در اختیارشان قرار دهند. با این حال برای کسانی که با این مشکل مواجه هستند و به انتظار جایگزینی آن هستند، یک ویدئو منتشر شده که فوت و فن چگونگی حل مشکل صدای xbox one را در این مورد نشان می دهد.

با توجه به پوستر این ویدئو، این متود سریعاً در فروم های بسیاری ترویج یافت و شخص تهیه کننده خودش تائید می کند که این راه حتما جواب می دهد. با مشاهده فیلم، به درگیری با ایکس باکس روی می آورید و پس از وارد کردن دیسک، با چند ضربه می توانید آن را از این حالت راحت کنید!

ظاهراً چند چرخ دنده به خوبی در ایکس باکس وان جای سازی نشده، بنابراین موجب به وجود آمدن صدا هایی فضایی می شود. به طور سورپرایز کننده ای این راه حل جواب داد، البته تائیدیه ای مبنی بر این که این یک راه استثنایی برای بعضی کاربران است یا بلا استثنا برای همه گیمر ها کار می کند نداریم! شاید با این روش بتوانید حداقل یک چند سحرگاهی را دوام بیاورید (شب وقت بازی و روز وقت خواب!!!)  :دی

DSC_4586-hero_verge_super_wide

اگر چه ما این کار را توصیه نمی کنیم، چون ممکن است علاوه بر این که با این کار چرخ دنده ها را به مسیر اصلی شان هدایت نکرده اید، به بعضی مولفه های اصلی هم آسیب وارد کنید. خوب، خیلی زود، تند سریع، ایکس باکسی ها دستا بالا، کسی این راه حل رو امتحان کرد؟ نتیجه چیست؟

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا