چگونه تعداد بازدیدهای ویدیوهای اینستاگرام خود را ببینیم؟

اینستاگرام مدت‌ها از تعداد لایک‌ها برای تعیین میزان محبوبیت پست‌های کاربران استفاده می‌کرد، که در نوع خود روش ساده و دم دستی بود. اکنون اگرچه سنجش تعداد لایک‌ها عالی است، اما زمانی که کار به پست‌های ویدیویی می‌رسد این ارزشیابی مشکل می‌شود.

Instagram-teaser-001

لایک کردن یک ویدیو لزوماً به معنای این نیست که شخصی آن را دیده است، بنابراین این روش مناسبی برای ارزیابی میزان مشارکت دنبال کنندگان شما در پست‌های ویدیویی‌تان نیست.

امروز دیگر این مسئله مشکل ساز نیست، چرا که در به‌روزرسانی جدید اینستاگرام برای آیفون امکان مشاهده‌ی تعداد افرادی که ویدیوی شما را دیده‌اند فراهم شده است.

چگونه تعداد بازدیدهای ویدیوهای اینستاگرام خود را ببینیم؟

۱) اپلیکیشن اینستاگرام را باز کنید.

۲) در صفحه‌ی خانگی خود به دنبال یک ویدیو بگردید. اکنون برای مشاهده تعداد بازدیدکنندگان، پایین پست را ببینید. همان طور که اشاره کردیم، با اطلاع از تعداد بازدیدکنندگان ویدیوهای خود می‌توانید نحوه‌ی رفتار آن‌ها را نسبت به پست‌های خود بسنجید.

Instagram-video-views-iPhone-screenshot-001

نکته: اگر می‌خواهید افرادی که یک پست ویدیویی را لایک کرده‌اند را هم ببینید، تعداد نمایش‌ها را لمس کنید تا لیستی از افرادی که این پست را لایک کرده‌اند برای شما نمایش داده شود.

توجه کنید که برای استفاده از این قابلیت، اینستاگرام شما بر روی یک دستگاه iOS باید با نسخه‌ی 7.17.1 یا بالاتر باشد.

می‌توانید اینستاگرام را به صورت رایگان از App Store دانلود کنید.

  1. سلام چطور یه بعضی پیج ها زیر ویدئوها به جای تعداد بازدید تعداد پسندها یا لایک نوشته شده؟؟ چکار کنیم که به جای تعداد بازدید بنویسه تعداد پسند؟؟؟؟

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا