چگونه سیستم عامل اندروید را شبیه ویندوز 8 کنیم

لطفا توجه داشته باشید: این مطلب آموزشی در مورد سیستم عامل اندروید برای کاربران مبتدی  است.

یکی از بزرگ ترین چیزها در مورد اندروید این است که به شما اجازه می دهد ظاهر آن را به صورت سفارشی در آورید. حتی اگر این به این معنا باشد که سیستم عامل دستگاه خود را به صورت کاملا متفاوت اجرا کنید. ما امروز به شما نشان می دهیم چگونه می توان اندروید را به صورت ویندوز8 کرد. ( البته اگر این سیستم عامل به صورت نرم افزاری باشد.)

اولHow-to-make-Android-look-like-Windows-Phone-8

چرا افراد تمایل دارند این کار را انجام دهند؟ خب شاید یکی از این دلایل این باشد که افراد از ظاهر رابط کاربری(User Interface)  اندروید خود خسته شده اند و یا شاید به ویندوز در تلفن علاقه داشته باشند  اما این دلیل کافی نیست برای اینکه بروند و گوشی با سیستم عامل ویندوز را بخرند.

به هرحال اگر شما بتوانید اندروید را به شکل iOS در آورید و یا صفحه لمسی آن را به صورت Ubuntu  کنید ، چرا نباید بتوانید قبل از آن اندروید خود را به شکل ویندوز درآورید؟

البته اندروید خود به تنهایی تبدیل به ویندوز نمی شود ، و شما برای به انجام رساندن این هدف نیاز به یک برنامه دیگر دارید. به بیان دقیق تر ، شما نیاز به دانلود یک لانچر خارجی دارید که به عنوان جایگزین لانچر فعلی استفاده کنید.

فقط کافی است به فروشگاه Google Play بروید و عبارت “Windows Phone launcher” و  یا ” لانچرهای ویندوزگوشی” را جست و جو کنید.  شما باید سعی کنید که با لانچرهایی که در هنگام جست و جو برای اولین بار ظاهر می شود دچار اشتباه نشوید و با نصب آن ها گوشی خود را دچار مشکل نکنید.

پس از نصب و اجرای لانچرهای ویندوز مربوط به گوشی در دستگاه اندروید خود به احتمال زیاد از شما سوال می کند که آیا می خواهید این را “همیشه “( “Always”)  اجرا کنید و یا “فقط این یک بار” (““Just once) است. اگر شما گزینه دوم را انتخاب کنید ، به این معنی است که می خواهید فقط یک بار از این لانچر ها استفاده کنید و دفعه بعدی باید دکمه صفحه اصلی را فشار دهید که دراین صورت دوباره صفحه اصلی اندروید شما ظاهر خواهد شد.

اما اگر شما گزینه ” همیشه ” را انتخاب کنید این بدین معنی نمی تواند باشد که بعدها قادر نباشید لانچرهای جدید را تغییر دهید. برای تغییر آن ها در هر زمانی باید به بخش تنظیمات بروید و Home یا خانه را انتخاب کنید و فقط کافی است لانچرهای نصب شده ای که می خواهید به کار ببرید را انتخاب کنید.و حتی شما می توانید تمامی لانچرهایی که بعدا در دستگاه خود نصب کرده اید را حذف کنید.

هنگامی که شما در حال استفاده از لانچرهای ویندوز هستید ، نرم افزارهای کلیدی اندروید شما از کار نخواهند افتاد . با این حال شما می توانید مردم را فریب دهید که در حال استفاده از یک دستگاه با طراحی میکروسافت هستید. این موضوع را در ذهن داشته باشید که بیشتر لانچرهای ویندوز گوشی شما قفل صفحه نمایش شما را تغییر نخواهند داد ، بنابرین همان رمز قبلی خواهد بود. با این حال برخی لانچرها از جمله  لانچر 8 رایگان (wp8 جعلی ) قادر به تغییر قفل صفحه نمایش شما خواهند بود.

آیا کسی هست که از استفاده از لانچرهای WP یا لانچرهای مربوط به ویندوز گوشی در اندروید خود لذت ببرد؟

0How-to-make-Android-look-like-Windows-Phone-8-06 (1)

1How-to-make-Android-look-like-Windows-Phone-8-0712How-to-make-Android-look-like-Windows-Phone-8-09

000A-WP-launcher-will-look-something-like-this-on-your-Android-device.222Swiping-to-the-right-when-using-a-WP-launcher-gives-you-access-to-a-list-of-your-installed-apps.3335And-yet-another-one.4444Another-Windows-Phone-launcher.

 phonearena

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا