چطور یادآورهای مربوط به فعالیت بدنی را در ساعت اپل خاموش کنیم

در میان چیزهای جزئی که اپل به watchOS 2 اضافه کرده است سوییچ جدیدی است که به شما اجازه می‎دهد یادآور‎های مربوط به میزان فعالیت‎های بدنی (Activity reminders) را تا پایان روز خاموش کنید.

7

برای اینکه شفاف سخن بگوییم، در ساعت اپل هشدارهایی در بازه‎های زمانی مختلف در رابطه با بلند شدن و کمی جنبش داشتن، به همراه دیگر یادآورها، زمانی که قصد دارید به یک سری اهداف در رابطه با تناسب اندام دست پیدا کنید بسیار مهم هستند.

ولی همه عشق بدن نیستند.

اگر شما جزو آن دسته از افرادی هستید که بویژه فعال نیستید، ممکن است کمی این هشدارها برای شما اگر بگوییم کاملا روی اعصاب نیستند، آزاردهنده باشد. ولی نگران نباشید، حالا شما می‎توانید این هشدارها را تنها با چند ضربه‎ی آهسته تا انتهای روز به حالت تعویق در آورید. اجازه دهید نحوه‎ی انجام آن در زیر توضیح داده شود.

چطور هشدار‎های میزان فعالیت را تا پایان روز در اپلیکیشن مخصوص ساعت اپل در آیفون خاموش کنیم

برای خاموش کردن این هشدارها تا پایان روز، اپلیکیشن ساعت اپل را در آیفون باز کنید، روی My Watch آهسته ضربه بزنید، سپس “Mute Reminders for One Day” را روشن کنید.

گام اول: اپلیکیشن ساعت اپل را در آیفون باز کنید.

گام دوم: در انتهای صفحه روی تب My Watch آهسته ضربه بزنید.

گام سوم: روی Activity آهسته ضربه بزنید.

گام چهارم: سوییچی که عنوان “Mute Reminders for One Day” را دارا است به حالت On در آورید. شما دیگر تا پایان روز این هشدار‎ها را دریافت نخواهید کرد.

در توضیح این ویژگی چنین آورده شده است “زمانی که این سوییچ به حالت On قرار دارد، شما هشدارهای مربوط به فعالیت بدنی در رابطه با به روزرسانی میزان پیشرفت، یادآوری بلند شدن، کامل سازی اهداف یا دستاوردها را تا روز بعد دریافت نخواهید کرد.”

به یاد داشته باشید بعد از معلق سازی این هشدارها تا پایان روز، شما به صورت خودکار از روز بعد دوباره هشدارها برای به روزرسانی میزان پیشرفت، یادآوری بلند شدن، کامل سازی اهداف یا دستاوردها را دریافت خواهید کرد.

آیا می‏توانم تغییری در دیگر هشدارهای میزان فعالیت وارد کنم؟

بله.

این بخش گزینه‎های مفید دیگری در رابطه با یادآورهای میزان فعالیت در اختیار کاربر می‎گذارد. در این صفحه، شما می‎توانید همچنین به صورت دایمی هشدارها و یادآورهای زیر را که مربوط به میزان فعالیت می‎شوند غیر فعال کنید:

یادآورهای مربوط به بلند شدن (هر ساعت یکبار ارائه می‎شوند)

میزان پیشرفت در مقدار فعالیتی که باید انجام دهید (می‎توانید یک وقفه‎ی زمانی تعیین کنید و در رابطه با میزان فعالیت خود به روز رسانی دریافت کنید)

دریافت نوتیفیکیشن زمانی که به اهداف بلند شدن، ورزش، جنبش روزانه‎ی خود دست پیدا می‎کنید

هشدارهای هفتگی به صورت خلاصه وار (هر دو شنبه یکبار ارائه می‎شوند)

هشدار در رابطه به رسیدن به حد نصاب خاص یا بهترین رکورد شخصی

من به شما پیشنهاد می‎کنم هشدارهای بلند شدن را در وضعیت On قرار دهید.

حتی اگر فرد فعالی نیستید، هر چند ساعت یکبار بلند شدن و اندکی فعالیت داشتن باعث کاهش خطرات آسیب رسان به قلب می‎شود که با زیاد نشستن در ارتباط هستند.

خود اپل چنین می‎گوید “ممکن است که چیز کوچکی به نظر آید، ولی کمتر نشستن می‎تواند باعث افزایش وضعیت سلامت شما به شکل‎های بارزی شود.”

چطور هشدار‎های میزان فعالیت را تا پایان روز در ساعت اپل خاموش کنیم

برخلاف اپلیکیشن ساعت اپل در آیفون شما، ساعت اپل فاقد یک سوییچ اختصاصی در بخش تنظیمات خود برای غیرفعال سازی این هشدارها تا پایان روز است. در عوض، watchOS 2 گزینه‎ای مربوط به غیرفعال سازی این یادآورها برای یک روز در نوتیفیکیشن‎ها و یادآورهای میزان فعالیت جا داده است.

زمانی که شما به عنوان مثال یک هشدار در رابطه با بررسی روزانه‎ی میزان فعالیت خود دریافت می‎کنید، کافی است تاج دیجیتال را برای اسکرول کردن به سمت پایین بچرخانید. شما باید یک دکمه‌ی کاملا جدید به اسم “Mute for Today” مشاهده کنید.

روی آن برای خاموش سازی هشدارهای تناسب اندام تا انتهای روز آهسته ضربه بزنید. همانند با خاموش سازی یادآورهای میزان فعالیت در اپلیکیشن ساعت اپل در آیفون خود، تاثیر مشابهی را دریافت می‎کنید.

 

idownloadblog

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا