چطور فایل‎های خود را به حالت پرتره در اینستاگرام پست کنید

چطور تصاویر و ویدیو‎ها را به حالت پرتره و افقی در اینستاگرام پست کنید

اوایل امروز، اینستاگرام تغییر بزرگی را در رابطه با نحوه‎ی به نظر آمدن فید شما اعلام کرد که طی آن سرانجام به کاربران اجازه خواهد داد که محتوای خود را به حالت پرتره یا افقی آپلود کنند.

Instagram-change-format

تا الان، تنها تصاویر و ویدیو‎های مربعی قادر به آپلود بودند، گرچه یکسری اپلیکیشن برای دور زدن این محدودیت وجود داشت، ولی این تغییر باعث شد اینستاگرام یک تجربه‎ی بسیار استاندارد شده برای اکثر افراد باشد.

حالا که این کمپانی اپلیکیشن خود را برای اجازه دادن به آپلود محتوا در جهت‎های دیگر را نیز داده است، ما حالا قصد این را داریم که به شما نشان دهیم چطور فایل‎های تصویری خود را به حالت پرتره یا افقی در اینستاگرام پست کنید.

گام اول: مطمئن شوید که اپلیکیشن اینستاگرام به آخرین ورژن آن به روزرسانی شده است. برای انجام این کار، به اپ استور بروید، تب آپدیت‎ها را انتخاب کنید. اگر در انتظار این اپلیکیشن به روزرسانی می‎باشد، آن را اعمال کنید.

گام دوم: اپلیکیشن اینستاگرام را باز کنید و روی آیکون camera برای انتخاب یک تصویر یا ویدیو برای پست در این سرویس، آهسته ضربه بزنید. تصویر یا ویدیویی را که می‎خواهید استفاده کنید را انتخاب کنید.

گام سوم: به صورت پیش فرض، اینستاگرام به شما تصاویر و ویدیو‎ها را به در فرمت مربعی نشان می‎دهد. برای تغییر آن، روی آیکون فرمت برای تغییر جهت به حالت پرتره یا افقی، آهسته ضربه بزنید.

گام چهارم: روی گزینه‎ی Next آهسته ضربه بزنید و به اشتراک گذاری تصویر یا ویدیوی‎ خود ادامه دهید.

زمانی که این تصویر یا ویدیو منتشر شود، تعقیب کنندگان شما آن را به شکل فرمتی که شما انتخاب کردید، مشاهده خواهند کرد.

idownloadblog

  1. ســــــــــــــــــــــــــــلام
    کوروب من یاد تــــــــــــــــــــــــ نــــــــــــــــره هاااااااا
    mer30

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا