چگونه Live Photos را به اشتراک بگذاریم

اپل هیچگاه این را به نگفته و نخواهد گفت ، ولی Live Photos در واقع فایل های ویدیویی کوچک هستند ، و مانند هر فایل دیگری این فایل ها را نیز به سرعت می توان با خانواده و دوستان به اشتراک گذاشت. اما برخلاف فایل های ویدیویی ، Live Photos به روش های خاصی برای به اشتراک گذاری نیاز دارد ، تا جنبه های زنده بودن تصاویر حفظ شود.

9

به عنوان مثال اگر شما یک Live Photo را به کسی ایمیل کنید ، این فایل در میان فایل های ویدیویی ساده ذخیره می شود و فرمت ارسالی آن jpeg خواهد بود. پس چگونه می توان یک Live Photo را به اشتراک گذاشت و مطمئن بود که قسمت “live” یا زنده تصویر باقی می ماند؟

تنها سه راه برای به اشتراک گذاری Live Photos وجود دارد:

اینطور که گفته شده است تنها سه راه برای به اشتراک گذاشتن Live Photos با حفظ ویژگی های انیمیشنی آن وجود دارد.

1) از طریق برنامه پیام رسانی یا Messages app

2) از طریق AirDrop

3) به وسیله به وجود آوردن یک آلبوم به اشتراک گذاری

اگر شما از طریق یکی از راه های فوق تصاویر زنده خود را به اشتراک بگذارید دیگر لازم نیست عملی را روی آن ها انجام دهید و می توانید مطمئن شوید تصویر ارسالی شما به عنوان یک Live Photos به دست گیرنده خواهد رسید.

10

فقط آی او اس 9:

این را باید تاکید کنیم که این ویژگی تنها در آی او اس 9 وجود دارد ، در حالیکه Live Photos فقط در دو گوشی آیفون 6s و 6s پلاس وجود دارد فایل ارسالی از نوع آن را می توان در هر دستگاهی که آی او اس 9 باشد اجرا کرد. و مسلما این را هم می دانید که سایر پلت فرم ها از قبیل اندروید قابل به اجرای Live Photos نیستند.

Live Photos منحصر به اپل است و تمام دستگاه هایی که آن را می خوانند قادر به خواندن هر نوع تصویر معمولی دیگر نیز هستند.

 

idownloadblog

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا