چگونه فایل‌های صوتی را از آیفون به کامپیوتر انتقال دهیم

بسیاری از ما در هنگام مصاحبه‌ها یا کلاس‌های مهم و یا شنیدن یک موسیقی جالب اقدام به ضبط صدا می‌کنیم. برنامه ضبط صدای آیفون Voice Memo بسیار کارآمد و ساده و همراه با ویژگی‌های است که در طول کار‌های روزمره ما نیاز داریم. البته بعد از اینکه آن صدا را ضبط کردیم قصد پاک کردنش را نداریم و همچنین نمی‌خواهیم حجم زیادی از حافظه دستگاه را پر کند، پس ممکن است به یک محل در دسترس دیگر فایل را منتقل کنیم. راه اینکار سینک کردن و انتقال آن فایل ضبط شده به آیتونز و سپس پاک کردن فایل و خالی کردن فضای بیشتر است.

اما اگر نمی‌دانید که چطور باید این یادداشت‌های صوتی را از آیفون به کامپیوتر خود انتقال دهید و همچنین نمی‌دانید پس از انتقال، این فایل به کجا سینک می‌شود، ما این راهنمای آموزشی را برای شما فراهم کرده‌ایم…

انتقال فایل‌های صوتی از آنچه فکر می‌کنید بسیار راحت‌تر است. برای کل این فرآیند نیاز است که آیفون را به آیتونز وصل کنید و راه زیادی بعد از نمانده است. به صورت چند قدم به ترتیب ما نحوه انجام این کار را می‌نویسم و به شما نشان می‌دهیم که چگونه یادداشت‌های صوتی را از طریق برنامه voice memos به آیتونز وارد کنید. ذکر این نکته لازم است که فرآیند انجام اینکار در ویندوز و مک یکسان است و تفاوتی بین این دو سیستم عامل در انجام اینکار وجود ندارد.

چگونه فایل صوتی ضبط شده را به آیتونز انتقال دهم

How-to-sync-voice-memos-2

قدم 1: آیفون را به کامپیوتر متصل کنید.

قدم 2: آیتونر را از کامپیوتر باز کنید و دستگاه خود را از نوار کناری انتخاب کنید.

قدم 3: تب مربوط به “Music” را از بالای صفحه انتخاب کنید.

قدم 4: گزینه “Sync Music” را انتخاب و بعد گزینه “Include voice memos” را انتخاب کنید. انتخاب این گزینه باعث می‌شود فایل‌های ضبط شده از voice memos خارج شده و به آیتونز وارد و لود شود.

قدم 5: بر روی دکمه “Apply” در گوشه پایین آیتونز کلیک کنید. آیتونز بعد از این کار فایل‌های ضبط شده را با آیفون شما سینک می‌کند و فایل ضبط شده شما به کامپیتور دانلود خواهد شد.

چگونه voice memos را در آیتونز پیدا کنم

How-to-sync-voice-memos-3

بلافاصله بعد از اینکه voice memos را به آیتونز وارد کردید و سینک شد، یک پوشه جدید با همین اسم  “Voice Memos”در آیتونز ایجاد خواهد شد.

قدم 1: از نوار کناری (sidebar) آیتونز بخش “Music” را انتخاب کنید.

قدم 2: در زیر بخش “Geners”، به پایین بیایید و Voice Memo را انتخاب کنید.

قدم 3: یادداشت صوتی که علاقمندید آن را بشنوید انتخاب کنید. دکمه play را بزنید تا صدا را بشنوید.

یا این راه را دنیال کنید:

How-to-sync-voice-memos-4

قدم 1: از نوار کناری (sidebar) به پایین اسکرول کنید و زیر بخش “Playlists” پلی لیست voice memo را انتخاب کنید.

قدم 2: یادداشت صوتی دلخواه را بیابید و سپس با کلیک بر روی دکمه Play آن را بشنوید.

این همه کاری بود که برای انتقال و سینک فایل‌های صوتی ضبط شده توسط برنامه Voice Memo باید انجام می دادید. از الان شما می‌توانید فایل‌های صوتی که ضبط می‌کنید و می‌خواهید در یک زمان مناسب یادداشت کنید و یا گوش دهید را به کامپیوتر انتفال دهید و در آنجا نگه داری کنید و نیازی نیست حجم زیادی از حافظه آیفون را با این فایل‌ها پر کنید.

به یاد داشته باشید که وقتی یکی از فایل‌های سینک شده در آیتونز را پاک کنید، این فایل هنوز بر روی دستگاه شما موجود است. همچنین اگر فایل صوتی سینک شده با آیتونز را از روی آیفون خود پاک کنید، می‌توانید بعدا نسخه‌ای که در آیتونز سینک کردید و وجود دارد را دوباره به آیفون بازگردانید.

2 دیدگاه دربارهٔ «چگونه فایل‌های صوتی را از آیفون به کامپیوتر انتقال دهیم»

  1. سلام خسته نباشید میشه بگید چه طور میتونم عکس هامو از ایفون به کامپیوتر انتقال بدم؟اطفا جواب بدید ممنون

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا