چطور قابلیت لمس سه بعدی را خاموش و روشن کنید

خوب شما آیفون 6 اس جدید خود را خریدید و فکر می‎کنید که قابلیت لمس سه بعدی بیشتر از آنکه چیزی باشد که از آن بخواهید روزانه استفاده کنید و در وقت شما صرفه جویی کند، یک عامل آزار دهنده به شمار می‎رود. نگران نباشید، iOS 9 در اختیار شما راه آسانی قرار می‎دهد تا با استفاده از آن در چند مرحله‎ی ساده این قابلیت را غیر فعال کنید.

لمس سه بعدی بدون شک در صفحه‎ی Home گوشی شما میان بر‎هایی برای اعمال کارهای مختلف روی اپلیکیشن‎هایی که اکثرا استفاده شده‎اند، در اختیار شما قرار می‎دهد و به شما اجازه می‎دهد پیش نمایشی از محتوا داشته باشید یا با اعمال درجات مختلفی از فشار روی صفحه‎ی نمایش وارد اپلیکیشن‎های پشتیبانی شده شوید.

افرادی که دارای ناتوانی‎های خاصی هستند، یا دارای مهارت‎های جنبشی محدودی می‎باشند و کلا هر فردی که ترجیح می‎دهد از این میانبر‎های به درد بخور استفاده نکند می‎تواند به راحتی قابلیت لمس سه بعدی را در آیفون 6 اس و 6 اس پلاس خود غیرفعال کند.

چطور قابلیت لمس سه بعدی را در آیفون 6 اس و 6 اس پلاس غیرفعال کنید

گام اول: وارد بخش تنظیمات گوشی آیفون 6 اس یا 6 اس پلاس خود شوید.

گام دوم: به قسمت General → Accessibility → 3D Touch بروید.

گام سوم: قابلیت لمس سه بعدی را در موقعیت OFF قرار دهید.

6

و به همین راحتی، آیفون 6 اس یا 6 اس پلاس شما دیگر نسبت به میزان فشاری که انگشت شما روی صفحه‎ی نمایش وارد می‎کند پاسخی نشان نمی‎دهد.

چطور قابلیت لمس سه بعدی را در آیفون 6 اس و 6 اس پلاس فعال کنید

برای فعال کردن مراحل بالا را کرده و این قابلیت را در موقعیت ON قرار دهید.

در توضیح این ویژگی آورده شده است “زمانی که لمس سه بعدی فعال است، شما می‎توانید روی صفحه‎ی نمایش درجات مختلفی از فشار را اعمال کنید تا پیش نمایشی از محتوای اپلیکیشن‎ها داشته باشید، یا منو‎هایی در اختیار شما برای کارهای مختلف قرار گیرد.”

در همان قسمت، شما می‎توانید میزان حساسیت لمس سه بعدی را کنترل و تغییر دهید.
idownloadblog

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا