چگونگی استفاده از اسکنر اثر انگشت،در گوشی سامسونگ

چگونه از اسکنر اثر انگشت خود، برای ورود به وبسایت ها در گوشی های هوشمند سامسونگ، استفاده کنیم؟

حسگر اثرانگشت به آرامی به ابزاری پر کاربرد ، تبدیل شد

چیزی که زمانی برای ایجاد قفل سریع و امن گوشی های هوشمند مورد استفاده قرار می گرفت، اکنون می تواند برای پرداخت های سریع تلفن همراه، و یا ورود سریع به وبسایت ها مورد استفاده قرار گیرد. بله، اسکنر اثر انگشت، حقیقتاً می تواند به شما در رابطه با حفظ کردن مجموعه ای از رمز هایی که برای ورود به وبسایت های مختلف نیاز دارید، کمک نماید.

البته شما نرم افزار کروم را دارید که بصورت خودکار پسوردهای شما را به خاطر می سپارد- اما اجازه دهید صادقانه بگویم که همیشه تعدادی وبسایت وجود دارد که ما ترجیح می دهیم تا نرم افزار کروم ما را بصورت خودکار وارد آن نکند.

Header
تعدادی از کاربران قادرند به راحتی و تنها با یک ضربه، به سایت های فوق الذکر وارد شوند، اما معمولاً هر زمان که گوشی خود را بی نظارت ترک می کنند، نوعی هراس دائمی در ذهن آن ها وجود دارد. دیگران گزینه ی پر کردن فعال کروم را برای سایت های مذکور، غیرفعال می کنند، اما پس از آن مجبورند هر دفعه بصورت دستی وارد آن سایت ها شوند. در حال حاضر، بسیاری از کاربران، کلمات عبور مهم خود را بسیار طولانی انتخاب می کنند که در این حالت، روش دوم بسیار دشوار بنظر می رسد.
خب، استفاده از اسکنر اثر انگشت بر روی گوشیتان، چگونه بنظر می رسد؟ این ویژگی گوشی های سامسونگ، زمانی که شما از مرورگر اینترنت اختصاصی سامی استفاده می کنید، موجود می باشد.

اگر شما مایلید که از این ویژگی در مرورگرهای دیگر نظیر کروم استفاده نمایید، ما شما را حمایت می کنیم. لطفاً اینجا را تیک بزنید.

phonearena

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا