چطور تصاویر زنده را دستگاه‎های قدیمی تر مشاهده کنید

اگر در حال حاضر آیفون 6 اس و آیفون 6 اس پلاس تنها دو دستگاهی هستند که قادر به ضبط تصاویر زنده هستند، هرگونه دستگاه iOS که دارای iOS 9 باشد می‎تواند در واقع این تصاویر زنده را مشاهده کند، البته با در نظرگیری اینکه این تصاویر تنها به یکی از سه روش ممکن اشتراک گذاری آن‎ها برای حفظ جنبه‎ی زنده بودن، ارسال شده باشند. در این پست، ما به شما نشان خواهیم داد که چطور تصاویر زنده را در دستگاه خود مشاهده کنید.

5

چطور می‎توانید بگوید که این تصویر واقعا یک تصاویر زنده است؟

شما می‎توانید به سرعت متوجه فرق بین یک تصاویر معمولی و زنده شوید از آنجاییکه تمامی آن‎ها به نظر می‎رسد یک آیکون سیبل مانند در گوشه‎ی بالا سمت چپ دارند، نظیر آنچه که در تصویر زیر مشخص است. به یاد داشته باشید که اگر این تصویر در بخش دوربین شما ذخیره شود، آن آیکون قبل از محو شدن به صورت خلاصه ظاهر می‎شود.

6

چطور تصاویر زنده را در آیفون، آیپد و آیپاد تاچ مشاهده کنید

مشاهده‎‎ی یک تصویر زنده در آیفون 6 اس ساده است از آنجایی که تنها به لطف قابلیت لمس سه بعدی، اندکی به جادوی سخت افزاری و نرم افزاری نیاز دارد، ولی در دستگاه‎هایی که این امکان را ندارد چطور کار می‎کند؟ به همان سادگی!

زمانی که یک تصویر زنده را از طریق AirDrop یا در یک آلبوم عکس اشتراکی دریافت می‎کنید، خیلی راحت روی آن آهسته ضربه بزنید و انگشت خود را نگه دارد. تصویر سپس جان می‎یابد، از این نظر که 1.5 ثانیه قبل و بعد از لحظه‎ی گرفتن واقعی تصویر نشان داده می‎شود.

اگر از طریق پیام این نوع تصویر برای شما ارسال شده باشد، ابتدا باید روی نمای بند انگشتی تصویر در گفتگو‎های خود آهسته ضربه بزنید، سپس روی تصویر بزرگ آهسته ضربه بزنید و انگشت خود را نگه دارید تا حالت انیمیشنی آن را مشاهده کنید.

خیلی خوب است که اپل چنین ویژگی را تنها به آیفون 6 اس محدود نکرده است و تمامی افراد در واقع می‎توانند شاهد این تصاویر باشند، حتی با آنکه تنها افرادی که دارای دستگاه‎های جدیدتر هستند قادر به ضبط این تصاویر می‎باشند.

 

idownloadblog

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا