چگونه اپل واچ را با آیفون سینک کنیم

اگر شما به تازگی قصد خرید اپل واچ را دارید می خواهیم شما را به صورت گام به گام برای سینک کردن این ساعت ارزشمند با آیفونتان آموزش دهیم تا از آن لذت بیشتری ببرید.

چگونه اپل واچ خود را با آیفون سینک کنیم

  • بعد از روشن کردن اپل واچ خود ، دکمه کناری آن را بزنید و مدتی نگه دارید ( همانی که در زیر برآمدگی دیجیتالی قرار دارد.) در این مرحله شما باید آرم اپل را ببینید .
  • در این مرحله از شما خواسته می شود که زبان مورد نظرتان برای اپل واچ را انتخاب کنید ، از بین لیست زبان ترجیحی خود را انتخاب کنید تا تنظیمات ادامه پیدا کند.

2apple-watch-setup-1

چند ثانیه ای طول می کشد که زبان انتخاب شود . سپس در همین لحظه شما باید برنامه های مربوط به اپل واچ در آیفون خود را باز کنید و و شروع به جفت سازی کنید. برای اینکار کافیست پس از راه اندازی برنامه در آیفون خود روی گزینه Start Pairing بزنید.

سپس صفحه اپل واچتان را درست در مقابل دوربین آیفون قرار دهید ، و آن را با کادر زردی که می بینید تنظیم کنید که دقیقا بین این کادر قرار بگیرد ، نکته: بیاد داشته باشید که اگر صفحه اپل واچ خاموش باشد یا در حالت استندبای باشد جفت سازی انجام نخواهد شد پس در این مرحله باید صفحه کاملا روشن و فعال باشد.

3apple-watch-setup-3

  • در این مرحله که جفت سازی انجام شد باید روی  Set Up Apple Watch بزنید که کار نصب شدن انجام شود.
  • سپس باید گزینه راست یا چپ را انتخاب کنید که این را با توجه به دستی که می خواهید این ساعت را به آن ببندید انجام می دهید . این کار به اپل واچ کمک می کند چه زمانی صفحه آن روشن شود و جهت آن به چه سمت باشد.
  • سپس در این مرحله برای شما شرایط استفاده از اپل واچ آورده می شود که باید روی agree کلیک کنید تا به ادامه تنظیمات بروید.
  • در این مرحله شما باید وارد اپل آیدی خود شوید ، اگر تایید دو مرحله ای شما نیز فعال است ، شما باید یکی از آن ها را وارد کنید تا وارد انتخاب دستگاه شوید سپس دستگاه مورد نظرتان را انتخاب کنید و وارد مرحله وارد کردن اپل آیدی شده و اپل آیدی خود را وارد کنید.
  • در صفحه بعد یک سری اطلاعات درباره سرویس مکان یابی به شما ارائه داده می شود ، شما باید ok را برای ادامه تنظیمات فشار دهید.
  • دوباره ok را بزنید تا شما را به صفحه بعدی که درباره نحوه کار سیری توضیح داده است راهنمایی کند.
  • حالا در این مرحله خودتان باید انتخاب کنید که آیا مایل هستید اطلاعات شما به صورت اتوماتیک به اپل ارسال شود تا در مواقع مورد نیاز به شما کمک کند یا خیر.
  • سپس در این مرحله صفحه جدیدی بالا می آید که شما باید رمز عبور خود را انتخاب کنید. یک رمز 4 کاراکتری ساده برای ورود به اپل واچتان را انتخاب کنید. هروقت شما اپل واچ را از دستتان در میاورید یا مدتی با آن کار نمی کنید صفحه آن قفل خواهد شد اگر میخواهید رمز عبور طولانی تر از 4 کلمه داشته باشید می توانید انتخاب کنید و سپس رمز خود را بسازید .توجه کنید این رمز هیچ ربطی به آیفون ندارد و فقط برای صفحه اپل واچ است.

در مرحله بعد اگر میخواهید تمامی مدتی که اپل واچ در مچ شما است توسط آیفون قفل گشایی شود در روی اپل واچ yes را فشار دهید . اگر این گزینه را رد کنید همیشه مجبور هستید به صورت مدام پس از خاموش شدن صفحه اپل واچ رمز خود را وارد کنید.

در این مرحله تمامی برنامه ها برای شما می آید که می توانید انتخاب کنید همه آن ها در اپل واچ شما نصب شوند ،

5apple-watch-setup-9

 

همین است. در این مرحله اپل واچ شما شروع به همگام سازی با آیفون خواهد کرد.

پس از همگام سازی کامل شما پیامی در آیفون خود دریافت می کنید که به شما اطلاع می دهد اپل واچ شما آماده به کار است و به طور کامل با آیفون همگام شده است.

 

7apple-watch-setup-complete

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا