چگونه تمام اطلاعات شخصی خود را از آیفون یا آیپد به طور کامل پاک کنیم؟

اگر میخواهید آیفون یا آیپد خود را به شخصی بفروشید یا آن را به شخص دیگری بدهید، اولین کاری که می‎‌خواهید انجام دهید این است که مطمئن شوید نمی تواند به اطلاعات شخصی قبلی شما دسترسی داشته باشد. خوشبختانه iOS نحوه پاک کردن اطلاعات شما را از آیفون یا آیپد قدیمی شما بسیار آسان ساخته است بطوری که نیاز به هیچ سیستم کامپیوتری هم نیست.

1

با هم نحوه انجام این کار را مرور می‎کنیم:

قبل از انجام این کار مطمئن شوید یک بک اپ از داده‎های خود به صورت iCloud backup یا iTunes backup دارید. درغیر اینصورت قادر به برگرداندن اطلاعات خود نخواهید بود. زمانی که مطمئن شدید برای استفاده شخصی قبلا نسخه پشتیبان تهیه کرده اید، به کار خود ادامه دهید.

Find My iPhone را خاموش کنید

اگر از iOS نسخه 7 استفاده می کنید و به آیفون یا آیپد شما یک اکانت iCloud متصل است، شما باید قبل از پاکسازی واقعی دستگاه خود از Find My iPhone خارج شوید.

1- از بخش صفحه اصلی آیفون یا آیپد خود به قسمت Setting App بروید.

2- به سمت پایین اسکرول کنید و بر روی iCloud آهسته ضربه بزنید.

3- بار دیگر بیشتر به سمت پایین اسکرول کنید و گزینه Find My iPhone را خاموش کنید.

4- از شما خواسته می شود که پسوورد حساب iCloud خود را وارد کنید. زمانی که این کار را انجام دادید، بر روی گزینه Turn Off آهسته ضربه بزنید.

3

تمام شد، شما حالا می توانید به پاکسازی آیفون یا آیپد خود ادامه دهید. مراحل بالا تنها اگر بخواهید اطلاعات خود را بر روی آیفون یا آیپدی که iOS نسخه 7 به بالا دارد برگردانید، ضروری است.

پاکسازی تمامی اطلاعات از آیفون یا آیپد شما

1- از بخش صفحه اصلی آیفون یا آیپد خود به قسمت Setting App بروید.

2- گزینه Genral را انتخاب کنید.

3- تا آخر صفحه اسکرول کنید و بر روی گزینه Reset آهسته ضربه بزنید.

4- گزینه Erase All Content and Setting را انتخاب کنید.

5- از شما تایید کاری را که می‎خواهید انجام دهید خواسته می شود، بر روی Erase iPhone آهسته ضربه بزنید.

6- دوباره به شما یادآوری می‎شود که نمی‎توانید این عمل را لغو کنید و به مرحله قبل برگردید، برای تایید دوباره بر روی Erase iPhone آهسته ضربه بزنید.

2

تمام شد. بعد از چند دقیقه آیفون یا آیپد شما ریبوت می شود و تمامی اطلاعات شخصی شما باید از بین رفته باشد و دستگاه شما نظیر روزی باشد که از جعبه در آوردید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا