ساعت هوآوی: برداشت های اولیه

ساعت هوآوی انتخاب ما بعنوان جذاب ترین ساعت هوشمند تا به امروز می باشد. (هرچند ممکن است به زودی رقبایی نیز پیدا کند.) ( اعتبار: Will Shanklin /Gizmag )

مدت زمانی طولانیست که ساعت هوآوی، با اولین حضور جهانی خود در کنگره ی موبایل در ماه اسفند، در حال ارائه بوده است. بیشتر از 6 ماه بعد، سرانجام ما دستگاه پوشیدنی اندروید را در خانه داریم- سوئیس مقدس- بتمن! این یک ساعت جذاب است.

1.huawei-watch-impressions-1

ساعت هوآوی، اندکی ساعت هوشمند ال جی به نام Watch Urbane، که برنده ی سابق ( کاملاً غیر رسمی و ذهنی) جایزه ی جذاب ترین ساعت پوشیدنی اندروید بود، را به یاد ما می آورد. با این تفاوت که ساعت هوآوی با پخ های باریک تر و صفحه نمایش بزرگتر و واضح تر بهبود یافته است.

با بهره گیری از بهترین خصوصیات ساعت Urbane و Moto 360 و نیز پیوند آن ها به یکدیگر، هم اکنون شما این نشانه ی زیبایی را در اختیار دارید.

2.huawei-watch-impressions-4

مشخصات و ویژگی‌ها

این ساعت هنوز هم نسبتاً بزرگ و ضخیم می باشد، همانگونه که تمام ساعت های پوشیدنی اپل تا کنون بوده اند – و به همین دلیل احتمالاً برای مچ دست مردان مناسب تر خواهد بود. اما در مسیر درست حرکت می کند، زیرا نمای ساعت هوآوی بسیار کوچکتر از ساعت Urbane ال جی و نسل اول Moto 360 می باشد.(دارای قطر یکسان و کوچکتر از دو ساعت نسل دوم Moto 360 می باشد.)

نمایشگر آمولد آن با 286 پیکسل در هر اینچ، عالی بنظر می رسد. این بهترین طراحی برای ظاهر اندروید پوشیدنی است که تاکنون دیده ایم.( هرچند نخستین ساعت ایسوس به نام ZenWatch نیز خیلی ضعیف نبوده است.)

بنظر می رسد که تا الان حتی با وجود تنظیمات همیشه روشن صفحه نمایش ( چیزی که ساعت اپل انجام نمی دهد) از لحاظ داشتن عمر باتری به Urbane، G Watch R و نیز ZenWatch برابری می کند.

3.huawei-watch-impressions-5

عملکرد آن همانند تمام ساعت های پوشیدنی اندروید که از Snapdragon 400 بهره می برند، سریع است. ( که در بسیاری از آن ها وجود دارد.( چیزی که گفته می شود خیلی خوب است، و ارتعاشات اطلاع رسانی نیز همچنین، به یک نقطه ی مطلوب ضربه می زنند: به اندازه ی کافی مشخص اند به گونه ای که آن ها را احساس خواهید کرد، اما نه خیلی آزار دهنده که حواس شما را از کاری که در حال انجامش هستید، پرت کند.

4.huawei-watch-impressions-2

ما در بررسی کامل خود درباره ی ساعت اپل، موارد خیلی بیشتری نظیر برداشت های مفصل تر از عمر باتری در دست داریم. در این میان به نظر می رسد که ساعت هوشمند به دلیل ظاهر خیره کننده، نمایشگر عالی و نرم افزار ساده اما قدرتمند اندروید پوشیدنی غالب گردد.(و این مورد حتی با آیفون نیز سازگاری دارد.) هوآوی به زودی در این فضا رقبای بیشتری خواهد داشت. بنابراین در ارتباط باشید.

پیش سفارش ساعت هوآوی ، هم اکنون امکان پذیر می باشد

شما می توانید آن را در فروشگاه آمریکایی هوآوی، آمازون، Best Buy و فروشگاه گوگل پیدا کنید. در حالیکه قیمت آن از 349 دلار آمریکا برای مدل بند چرمی آن، همانگونه که در این مقاله دیدید، شروع می شود.

gizmag

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا