قاب چرم دولایه i-Blason برای iPhone 6 مقاوم و مفید است

حفاظت از iPhone 6 با استفاده از قاب چرمی دولایه درجه یک i-Blason

وقتی من در جست و جوی قابی سخت و مقاوم برای آیفون هستم، اغلب به این مسئله فکر می کنم که آیا این قاب می تواند سفرهای کمپینگ و پیاده روی مرا تحمل کند؟! طاقت آوردن در برابر لغزش ها به اندازه کافی دشوار خواهد بود، اما خیلی هم سخت نیست.

i-Blason-UnityPower-iPhone-6-case-1024x1024
قاب چرمی دولایه درجه یک i-Blason ، مقاوم و سبک وزن است و به همراه پایه و یک قلاب چرم ارائه می شود. بنابراین شما می توانید iPhone 6 خود را در یک طرفتان قرار دهید و جیب هایتان را برای سایر چیزها خالی بگذارید.

این قاب دولایه است. پوشش داخلی به منظور جذب ضربه از جنس سیلیکون ساخته شده است. پوسته پلی کربنات سخت به منظور افزایش حفاظت به پوشش سیلیکون چسبیده است. این پوسته دارای یک پایه داخلی می باشد، بنابراین شما می توانید گوشی iPhone 6 خود را برای دیدن فیلم در حالت افقی تنظیم نمایید.

این قاب همچنین به همراه یک قلاب چرم، در پشت پوسته ارائه می شود که شما می توانید آن را به قاب بچسبانید. همچنین این قاب به اندازه 180 درجه می چرخد، بنابراین شما می توانید آن را در موقعیت های افقی یا عمودی، هر کدام که برایتان راحت تر است، قرار بدهید.

یک سری خروجی ها برای دوربین پشت گوشی، پورت های جریان، هدفون و اسپیکر وجود دارد. همچنین سوراخی در قسمت عقب گوشی وجود دارد که لوگوی Apple از طریق آن به نمایش در خواهد آمد. به منظور حفظ دکمه ها از گرد و خاک و خاشاک، آن ها در iPhone 6 پوشانده شده اند.

همچنین در قسمت جلوی گوشی لبه ای قرار داده شده است که گوشی شما را در مقابل خراشیدگی به هنگام قرارگیری روی سطح صاف حفاظت می کند.

این قاب چرمی دولایه، بصورت ویژه برای iPhone 6 طراحی شده است و به قیمت 13دلار در آمازون موجود می باشد. همچنین یک نسخه از آن در رنگ های مشکی و آبی با قیمت 18دلار برای iPhone 6 Plus در دسترس است.

idownloadblog

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا