مدیر سابق اپل موزیک به کمپانی کالاهای لوکس LVMH می‎پیوندد

یان راجرز (Ian Rogers) به کمپانی چند ملیتی کالاهای لوکس در پاریس (LVMH) پیوسته است

طبق گزارش سایتRe/code در روز 3 شنبه، یان راجرز (Ian Rogers) مدیر ارشد اپل موزیک و مدیر عامل سابق Beats 1 به دنبال استعفایش از اپل، حرکتی که باعث شد بسیاری از همکاران او متعجب شوند، به کمپانی چند ملیتی کالاهای لوکس در پاریس یعنی کمپانی LVMH پیوسته است.

Ian-Rogers-image-001
چنین چیزی واقعا جالب است چون خود اپل اخیرا یکسری از مدیران ارشد اجرایی LVMH را به کار گرفته بود، از جمله مدیر فروش ساعت برند TAG Heuer در تیر ماه سال 2014، یعنی جناب آقای Heuer Patrick Pruniaux.

قرار است راجرز در کمپانی LVMH مسئول اداره‎ی فعالیت‎های مربوط به دنیای دیجیتال این شرکت در قالب مدیر ارشد دیجیتال این کمپانی باشد، و به همین منظور کالیفرنیا را به مقصد پاریس ترک خواهد کرد.

LVMH کمپانی است که مسئول ساخت برند‎های لوکس نظیر Louis Vuitton, Marc Jacobs و Bulgari می‎باشد. این کمپانی چند ملیتی هرچیزی را می‎سازد از مشروبات الکلی نظیر شامپاین گرفته تا پیراهن‎های Thomas Pink.

طبق گزارشی که در سایت مذکور آمده است گفته شده است که “قبل از پذیرفتن کار در LVMH، راجرز تمام عمر خود را صرف کار در زمینه‎ی موزیک دیجیتال کرده است، او با کمک به مطرح شدن گروه Beastie Boys در محیط آنلاین شروع کرد، مدتی اداره کننده‎ی بخش یاهو موزیک بود، و قبل از اینکه توسط اپل در سال 2014 استخدام شود، مدیر ارشد اجرایی Beats Music به شمار می‎رفت.”

راجرز در طول مدتی که در اپل فعال بود، کمک به شکل گیری اپل موزیک کرد و در ساخت کانال رادیویی Beats 1 نقش بسزایی داشت و نفوذ و تلاش او بود که دی جی Zane Lowe از پست خود در کانال رادیویی BBC Radio 1 استعفا و در اپل استخدام شد.

طبق پروفایل او در سایت LinkeDin، قبل از اپل، راجز که متولد ایالت ایندیانا و شهر Goshen است، اداره کننده‎ی شرکت تازه کار خدمات موزیکی به اسم Topspin بود که به هنرمندان دنیای موسیقی کمک می‎کرد که با طرفدارن خود در تعامل باشند،

اپل هفته‎ی گذشته خروج راجرز را طی بیانیه‎ای که برای رسانه‎ها فرستاده شد، تایید کرد، ولی چیزی در رابطه با اینکه چه کسی عهده دار وظایف راجرز در اپل خواهد بود، گفته نشد.

idownloadblog

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا