استعفای غیرمنتظره مدیرعامل یان راجرز از اپل

 مدیرعامل سابق بیت موزیک و مدیر ارشد اپل موزیک اپل را ترک کرد

به گزارش روزنامه Financial Times در روز جمعه یان راجرز ، مدیرعامل سابق بیت موزیک و مدیر ارشد اپل موزیک ، به صورت غیرمنتظره ای دو ماه بعد از راه اندازی سرویس اپل موزیک استریم اپل را ترک کرد.

Ian-Rogers-image-001
از کارهای او در این مدت شروع با ساختن رادیو بیت وان بود ، سپس راه اندازی شارژ رایگان 24.7 اینترنت برای رایدیو اپل که در صدها کشور در دسترس بود ، از سایر کارهای او شکل دهی به پلی لیست ها بود. او همچنین DJ Zane Lowe را که پست او در رادیو بی بی سی بود به استخدام فعالیت از راه دور برای بیت 1 در آورد.

راجرز از اپل استعفا داده تا به یک شرکت اروپایی “یا یک صنعت نامربوط به حرفه وی” بپوندد . این جمله ها نباید بقیه را متعجب زده کند : قرارداد راجرز با اپل شامل یک بند غیررقابتی بود ، که وی را از رقابت با هم پستی سابق خود برای یک مدت زمان معینی محدود کرده بود.

اپل در روزنامه فاینشال خود خروج این عضو کلیدی موسیقی را تایید کرده است.

می توانید این مقاله را بخوانید :
“News of his departure caught colleagues off guard,”
(خبر هایی از خروج ناگهانی او از پستش)

همانطور که در LinkedIn آماده است راجرز از تاریح مرداد ماه 2014 مدیر ارشد اپل موزیک بود ، همچنین بین سال تاریخ بهمن ماه 2013 تا مرداد 2014 نیز مدیرعامل بیت موزیک بود. او با دریافت 3 میلیارد دلار از بیت موزیک به اپل پیوست.

پیش از رهبری بیت موزیک ، راجر در Topspin– یک سرویس موسیقی که به هنرمندان کمک می کند با طرفدارن خود تعامل داشته باشند- مشغول بود.

idownloadblog

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا