راهنمایی شما برای تعویض گوشی خود با یک آیفون

در طول چند ماه گذشته، ما به دلایل بی‎شماری بر خورده ایم که چرا افراد بیشتری به نسبت گذشته به استفاده از آیفون رو می‎آورند.

1

این امر شامل دوربین فوق العاده، اپلیکیشن‎های عالی، توجه به حریم شخصی و امنیت، و منافع Apple Pay، Apple Stores و AppleCare یا فقط تصاحب ساعت اپل می‎باشد. ما همچنین به دلایل بی‎شماری اشاره کرده‎ایم که بسیاری از خوانندگان ما Nexus, Galaxy S و دیگر گوشی‎های آندرویدی خود را با آیفون عوض کرده‎اند و یک آیفون 6 یا آیفون 6 پلاس خریداری کرده‎اند. ولی هنوز بسیاری از شما هنوز تصمیم به این جابجایی نگرفته‎اند و امروز من می‎خواهم از شما بپرسم چرا؟

بعضی از شما قبلا گفته‎اید که نگران این هستید که خدمات گوگل پلی خود را پشت سر بگذارید، ولی گوگل حالا تقریبا تمامی اپلیکیشن‎های خود را برای آیفون نیز می‎سازد و حتی راه حل‎هایی برای Google Keep و آن دسته از اپلیکیشن‎هایی است که برای آیفون نمی‎باشند.

این باعث می‎شود این جابجایی بی نهایت آسان باشد. شما فقط کافی است اپلیکیشن‎ها را دانلود کنید، به حساب گوگل خود لاگین کنید و از جایی که به پایان رسانده‎اید، دوباره شروع کنید. برای اپلیکیشن‎ها و بازی‎های غیر گوگلی، از آنجاییکه بسیاری از آنها رایگان هستند و تقریبا تمامی آن‎ها برای آیفون نیز موجود هستند، شما آن‎ها را فقط دوباره نیاز است دانلود کنید.

برای بعضی‎ها اندازه‎ی صفحه‎ی نمایش نیز یک مشکل بود، ولی حالا آیفون 6 دارای صفحه‎ی نمایش 4.7 اینچی است و آیفون 6 پلاس دارای یک صفحه‎ی نمایش 5.5 اینچی. یعنی اینکه شما دیگر نیاز نیست بین آیفون و یک گوشی بزرگ انتخاب کنید. شما می‎توانید آیفون و هم بزرگ را به دست آورید.

iOS 8 همچنین توسعه پذیری را ارائه داده است که به ارتباطات بین اپلیکیشن، نه فقط برای به اشتراک بگذاری بلکه برای عمل، نیز اجازه می‎دهد. چنین چیزی همه چیز را از مدیریت‎های یکپارچه پسوورد توسط اثر انگشت به اتوماسیون گردش کاری هدایت می‎کند. همچنین: کیبورد‎های سفارشی شده، از جمله کیبورد‎های پر طرفدار آندرویدی نظیر Swiftkey و Swype .

بنابراین، چه نگرانی دیگری دارید؟ به خاطر چه ویژ‎گی‎ها یا اپلیکیشن‎هایی نیاز دارید که معادل پیدا کنید؟ اگر تعویض گوشی خود با آیفون را مد نظر دارید، چه چیز دیگری به شما کمک می‎کند تا این امر را انجام دهید؟

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا