دانلود برنامه IFTTT در آیپد با IOS Notification Center

برنامه IFTTT یا If This Then That ، یک سرویس قدرتمند خدمات اتوماسیون تحت وب است که به شما اجازه می دهد قوانین پیچیده ای به نام دستور العمل (recipes) ایجاد نمایید تا زمانی که مقادیر ویژه ای تغییر کرد و یا شرایط به خصوصی به وجود آمد، به صورت اتوماتیک اقداماتی را انجام دهد.

برنامه IFTTT

برنامه IFTTTبرنامه IFTTT در آیپد

به عنوان مثال، من از  یک نوع دستورالعمل برنامه IFTTT استفاده می کنم که به طور اتوماتیک عکس پروفایل من در توییتر و دیگر شبکه های اجتماعی را هر زمان که عکس پروفایل فیس بوک من تغییر کرد، تغییر دهد. در صورتی که به دقت از برنامه IFTTT استفاده نمایید، می تواند شما را از انجام کارهای تکراری نجات دهد.

و از آنجایی که من یک حیوان نیستم، طوری بزرگ شده ام که به برنامه IFTTT علاقه زیادی داشته باشم و به آن وابسته باشم. برنامه IFTTT در به روز رسانی آخرین نسخه آن 2.0، که به تازگی در فروشگاه اپل ارائه شده است، هم به خوبی در آیپد اجرا می شود و هم مجموعه های جدیدی از دستورالعمل ها را معرفی کرده است، از جمله قابلیت فوق العاده مفید iOS Notifications Channel جدید به شما اجازه می‎دهد دستور‎العمل‎هایی ایجاد نمایید که هشدارها را به طور مستقیم به Notification Center آیفون، آیپاد تاچ و آیپد ارسال نماید.

به عنوان مثال، شما می‎توانید دستورالعملی ایجاد نمایید که یک سرویس آب و هوا را بررسی کند و اگر فردا باران ببارد، به شما هشدار دهد. دستورالعمل دیگر می‎تواند شما را پانزده دقیقه قبل از قرار ملاقات بعدی خود در تقویم گوگل آگاه نماید و غیره.

برنامه IFTTT

برنامه IFTTT

همچنین یک کانال Photos Trigger iOS جدید مبتنی بر مکان نیز موجود است.

همانگونه که از نام آن مشخص است، این ویژگی، بر روی عکس هایی کار می کند که در یک منطقه معین گرفته شده‎اند. با استفاده از این ویژگی، می توانید دستورالعملی ایجاد نمایید که عکس‎هایی را که در یک منطقه خاص می‎گیرید، با دوستان از طریق جی‎میل، به اشتراک گذارید.

برنامه IFTTT

برنامه IFTTT

و آخرین ویژگی جدید: مجموعه دستور العمل ها:

مجموعه ای از صدها دستورالعمل آماده برنامه IFTTT ، که بر اساس طبقه بندی آن گروه بندی شده و دارای قسمت هایی مانند “دستورالعمل هایی برای مسافر دائم”، “دستورالعمل هایی برای علاقه مندان به عکس” و بسیاری از دستورالعمل های دیگر است، که همانطور که در تصاویر بالا نشان داده شده است، همه به خوبی بر روی صفحه نمایش 9.7 اینچی آیپد نمایش داده می شود.

لینک دانلود برنامه : IFTTT versione 2.0

برای استفاده، به iOS 7.0 یا بالاتر، نیاز است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا