تصویر فرضی جدیدی از iPad Pro ارائه شده است

“iPad Pro” که خیلی وقت است شایعه عرضه آن را به بازار می‎شنویم، نهایت در روز جمعه عکسی جدیدی از طرح آن به صورت آنلاین منتشر شد، و همین باعث شد که این فرضیه باز پیش آید که اپل در حال کار بر روی یک تبلت 12 اینچی بزرگتر است. بلاگ فرانسوی nowhereelse.fr ، تصویری را به اشتراک گذاشته است، که اسم آن را ‘iPad Air Plus’ گذاشته و اعلام کرده است که تاریخ این طراحی به دسامبر 2014 بر می‎گردد.

1

طبق طراحی ابعاد این تبلت، 305.70mm درازا در 222.60mm پهنا در 7.20mm عمق است. اگر بخواهیم به مقیاس اینچ صحبت کنیم باید بگوییم ابعاد آن 12 x 8.7 x 0.30 است. این اعداد در یک ردیف با تصویر قبلی که از این دستگاه دیده شده بود، قرار می‎گیرد، دستگاهی که انتظار می‎رود یک صفحه نمایش 12.9 اینچی داشته باشد.

این تصویر همچنین دوباره ویژگی‎هایی که خیلی وقت است شایعه آن‎ها در این آیپد بزرگتر، شنیده شده است، تایید می‎کند. یعنی اسپیکر‎های استریو، 2 تا در بالا و 2 تا در پایین، جایی برای قرار دادن دکمه‎ها و عدم وجود سوییچ Mute. گرچه به نظر نمی‎رسد در حاشیه سمت چپی دستگاه آنطور که در موارد لو رفته‎ی قبلی مشاهده شده بود، پورتی وجود داشته باشد.

در ماه‎های اخیر صحبت در رابطه با iPad Pro آرام شده است، اکثر آن می‎تواند به دلیل عرضه ساعت اپل و مک بوک رتینای 12 اینچی باشد. سایت Bloomberg در ماه مارس گزارش داد که اپل در رابطه با پنل‎‎های نمایشی این تبلت مشکلات تولیدی داشته است و همین امر آن‎ها را مجبور کرده است که تولید را تا فصل پاییز به تعویق اندازند.

idownloadblog

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا