تصاویر احتمالی از پوسته داخلی و پایه هدفون آیفون6

با ورود آیفون 4.7 اینچی به خط تولید در این ماه، شایعاتی پیرامون دستگاه شروع به انتشار کرد. چندین بخش خارجی و داخلی اعلام کردند که می توانندبه عنوان توزیع کننده این محصول فعالیت کنند. امروز Apple.club.tw چند تصویر منتشر کرد که در آن کابل انعطاف پذیرنوری، بخش هایی از هدفون و عکس هایی از پوسته داخلی آیفو را شامل می شد.

گفته می شود بخش مربوط به کابل انعطاف پذیر در آیفون6 در سمت چپ دارای پایه هدفون ، پایه میکروفون در کنار آن، و پورت کابل نوری در بخش وسط می باشد. به نظر می رسد پورت نوری و هدفون مانند آنچه در آیفون 5s وجود دارد می باشد ولی پایه هدفون دارای دو پیچ توخالی به سمت بالا می باشد که تنوعی در طراحی محسوب می شود.

Lightningconnectorassembly

این دو سوراخ با حفره های دوگانه سمت چپ و سمت پایین موجود در پوسته داخلی دستگاه تطابق دارند و این نشان می دهد که پایه هدفون به صورت مستحکم و مناسبی به آیفون6 متصل می باشد و این خود نوعی اعتبار برای دستگاه محسوب می شود.

همانطور که در تصویر فعلی پوسته داخلی می بینیم به نظر می رسد بسیار شبیه تصاویر قبلی منتشر شده از پوسته داخلی آیفون6 باشد ، همچنین آرم اپل که دیروز در تصاویر مشاهده شد مانند آنچه که گفته شده بود می باشد. همانند تطابق پوسته داخلی با تصاویری که از پیش منتشر شده بود، لوگوی اپل نیز به صورت درخشان حک شده است و مدار روشن مربوط به دوربین و فلش و بخش مربوط به شکاف آنتن طبق آنچه که در شایعات گفته شده بود می باشد.

 

iphone6rearshelldiagram

دایره زرد نشان دهنده تطابق با کابل مربوط به پایه هدفون و دایره قرمز مربوط به تفاوت میان محل پیچ توخالی بین آیفون6 و آیفون 5s می باشد.

 

بسیاری از گزارش ها پیش بینی کرده اند که لوگوی اپل به منظور استفاده از روشنایی آن درخشان می باشد اما بیشتر احتمال دارد که با اهداف چون زیبایی و درخشندگی طراحی شده باشد.

همانطور که به تاریخ عرضه آیفون6  در ماه سمپتامبر نزدیک می شویم شایعه ها پیرامون آن ممکن است بیشتر شوند. تا کنون تمامی شایعات به آیفون 6 با صفحه نمایش 4.7 اینچ تمرکز داشتند زیرا اعتقاد بر این است که تولید انبوه آن پیش از مدل 5.5اینچی( که در آگوست یا سمپتامبر وارد خط تولید خواهد شد.) در ماه می آغاز می شود. این بدین معناست که مانند آنچه درمورد مدل 4.7 اینچی وجود دارد تا دو ماه بعد شایعات پیرامون مدل 5.5 اینچی اوج بگیرد.

 macrumors

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا