تصاویر ادعا شده از قاب جلو آیفون 6 با اندازه 4.7 اینچ

باز هم یکی از تصاویر فاش شده خبر از آیفونی با اندازه 4.7 اینچ می‌دهد. دو گزارش جدا‌گانه در روز چهارشنبه منتشر شد که هر دو خبر از بزرگ شدن اندازه آیفون 6 می‌دهند. این تصاویر مربوط به قاب جلو این گوشی (تخمین زده می شود 4.7 اینچ اندازه داشته باشد)، باتری آیفون 6 و دیگری به کیس محافظ این دستگاه منتسب شده است.

قاب جلو و قاب محافظ آیفون 6

در زیر تصویری می‌بینیم که گفته شده باتری دستگاه آیفون 6 می باشد، اینطور که مشخص است این باتری در اندازه بزرگتری نسبت به باتری های آیفون حال حاضر ساخته شده است. امروز این تصویر به وسیله وبلاگ فرانسوی NowhereElse.fr منتشر شده و این سایت مدعی شده که تصویر مربوط به باتری آیفون 6 می باشد.

iPhone-6-batteries-on-production-tray-NowhereElse.fr-001

خبرگزاری DigiTimes ماه گذشته گفته بود که اپل قصد دارد خطوط تولید باتری را برای آیفون 6 تغییر دهد، این تغییر باعث می‌شود اپل به صورت بالقوه قدرت باتری و اندازه آن را به صورت دلخواه تغییر دهد.

بنابر گزارشات گذشته یکی از درخواست های بسیار زیاد کاربران از شرکت اپل، قوی تر کردن باتری آیفون می باشد. احتمالا اپل قصد دارد باتریی بسیار قوی تر را برای آیفون 6 بسازد که در مقابل محصولات سامسونگ حرفی برای گفتن داشته باشد. مطئنا تغییر شکل و اندازه این باتری به مهندسان شرکت اپل این فرصت را می‌دهد تا قدرت بیشتر و بهتری را در باتری این گوشی تعبیه کنند. البته باید در نظر گرفت که با اینکه باتری این دستگاه بزرگتر می‌شود اما صفحه نمایش نیز بزرگتر خواهد شد، پس باید در نتیجه کلی باتری را ارزیابی کرد.

تصویر زیر نیز  در اصل یک منبع چینی با نام Weibo پست کرده که در وبلاگ فرانسوی iPhone.fr نیز بازنشر شده است. قاب جلو آیفون 4.7 اینچی در کنار آیفون 4 اینچی قرار داده شده است تا تفاوت این دو اندازه قاب جلو بیشتر نمایان شود. قاب جلو با صفحه نمایش بزرگتر به نظر همان نسبت و شکل آیفون کوچکتر را دارد.

iPhone-6-Front-panel-iPhon.fr-002

این تصویر بسیار شبیه به واقع است، همانطور که مشخص است، این قاب جلو بریدگی گرد دکمه خانگی، دوربین فیس تایم، سنسور روشنایی محیط و … دارد و حداقل به نمونه طراحی‌های فعلی بسیار نزدیک است.

iPhone-6-Front-panel-iPhon.fr-001

یک خبرگزاری کره‌ای نیز اعلام کرده نسل بعدی آیفون از قابی بسیار نازک تر برخوردار است، این قاب از پنلی یک لایه ساخته شده است (در مقابل 4 پنل) که باعث دستگاه‌ای نازک تر، عکس‌هایی واضح‌تر و بهبود انرژی می‌شود.

تصویر دیگر مربوط به قاب محافظی است که به آیفون 6 نسبت داده می شود. این عکس نیز توسط سایت Nowhereelse.fr منتشر شده است. نمی‌توان با قطعیت گفت که این قاب ربطی به ایفون بعدی اپل داشته باشد.

iphone_6_silicon_1-800x600

iphone_6_silicon_2_annotated-800x600

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا