Imgur یک نوسازی بزرگ در برنامه های آیفون و آیپادتاچ معرفی کرد

Imgur  برای آی او اس رابط کاربری سرچ و نوسازی کردن به دست آورده است

سه ماه بعد از اینکه اندروید client تمام فضای کاربری خود را جدید کرد و برنامه های آی او اس خود را از نو عرضه کرد ، Imgur امروز یک نوسازی بزرگ در برنامه های آیفون و آیپادتاچ معرفی کرد . که می توان آن را به صورت رایگان از آپ استور دانلود کرد.

Imgur-for-iOS-redesign

برای شروع ، باید بگویم این برنامه دارای ویژگی سرچ شده است که می توان پست های ویروسی خاصی را روی سرویس جست و جو کرد. نمای شبکه ای این برنامه از نو طراحی شده است و عکس ها را بزرگ تر نشان می دهد ، نوتیفیکشن های آن بهبود یافته تر شده و صفحه نمایش پروفایل آن دارای چشم انداز جدیدی است.

تغییرات Imgur:

به طور برجسته ای در لیست زیر تغییرات این برنامه را آورده ایم:

دو مورد از بزرگ ترین چیزهایی که ما همیشه از برنامه های آی او اس خود خواسته این بوده که یک نمای جدولی از چیزهایی که در آن وجود دارد ایجاد کند و شامل جزئیات بیشتر از عناوین و نظرات ، دیگری قابلیت سرچ کردن می باشد.

ما همیشه به کاربران گوش می کنیم و در مورد فیدبک ها صحبت می کنیم ؛ و فهمیده ایم که همه از به اشتراک گذاری این دو ویژگی هیجان زده هستند.

با آپدیت جدید این برنامه ما همچنین چیزهای زیر را به شما معرفی می کنیم:

صفحه نمایش پروفایل نوسازی شده و نوتیفیکشن های بهتر ؛ بنابرین شما راحت تر می توانید ویروس ها را پیدا کنید و همچنین به مطالبی که می خواهید دسترسی داشته باشید.

Imgur به شما اجازه می دهد به فهرست بروید برنامه ویروسی را جست و جو کرده و پیدا کنید . و همچنین عکس ها و پست های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید. و برای پست های مورد علاقه خود لایک و نظر بگذارید .این برنامه فاقد رابط کابری برای آیپد می باشد.

دسترسی:

Imgur یک برنامه 52.8 مگابایتی است . نیاز به آیفون و آیپد تاچ با سیتم عامل آی او اس 7.0 و بالاتر می باشد. این برنامه دارای فضای بهینه ای برای آیفون 6 و 6 پلاس است ولی اجزای واچ کیت در آن وجود ندارد.

Imgur برای آی او اس به زبان های انگلیسی، فرانسوی، آلمانی، ژاپنی، کره ای، لهستانی، چینی ساده شده، اسپانیایی، چینی سنتی ترجمه شده است.

Grab the app free of charge in the App Store

idownloadblog

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا