هشدار‎های آنی در رابطه با باران و رعد و برق در ساعت اپل

کمپانی The Weather Channel امروز اعلام کرد که از طریق به روزرسانی یک اپلیکیشن مخصوص آی او اس قصد آوردن هشدار‎های جدیدی و لحظه‎ای در رابطه با باران و رعد و برق به آیفون، آیپاد تاچ، آیپد و ساعت اپل را دارد. این نرم‎افزار به روزرسانی شده مخصوص موبایل به شما اجازه می‎دهد هشدارهای دقیق برای باران، برف و رعد و برق دریافت کنید که براساس موقعیت شما به شما ارائه می‎شود.

1

به علاوه شما می‎توانید براساس ارجحیت‎های شخصی نوتیفیکیشن‎های کاملا شخصی‎سازی شده برپا کنید تا با استفاده از آن‎ها هشدار‎های منظمی و به موقعی در رابطه با مواردی که ترجیح داده‎اید، دریافت کنید.

کمپانی مذکور گفته است “با ترکیب دقیق ترین پیش‎بینی‎ها و داده‎‎های هواشناسی از طرف کمپانی The Weather Channel با نوتیفیکیشن‎های آنی، کاربران اطلاعاتی که برای بیرون رفتن، امن ماندن و بیشترین بهره از هوا بردن را نیاز دارند دریافت می‎کنند.”

2

علاوه بر هشدار‎های آنی در رابطه با باران و رعد و برق، امکانات دیگری که این اپلیکیشن برای ساعت اپل دارد به شرح زیر می‎باشد:

• به مکان‎های ذخیره شده خود از طریق شبکه زیرزمینی هواشناسی بالغ بر 100 هزار ایستگاه هواشناسی، دسترسی داشته باشید
• قابلیت رهیابی بواسطه فورس تاچ برای دسترسی به موقعیت‎های ذخیره شده و پیش‎بینی‎ هوا در بازه‎های زمانی ده روزه و ساعتی
• نوتیفیکیشن‎هایی در رابطه با آخرین هشدار‎های هواشناسی وخیم سرویس هواشناسی ملی آمریکا
• شبیه‎سازی ماهواره‎ای شرایط جو
• مشاهده شرایط فعلی جو، پیش‎بینی‎ هوا در بازه‎های زمانی ده روزه و ساعتی در یک نمودار یا به صورت لیست

اپلیکیشن The Weather Channel به رایگان در اپ استور موجود است.

این اپلیکیشن 44.3 مگابایتی نیاز به آیفون، آیپاد تاچ یا آیپد دارای iOS نسخه 7.0 یا بالاتر دارد و حاوی یک اکستنشن WatchKit است که به شما اجازه نصب آن را روی ساعت اپل نیز می‎دهد.

idownloadblog

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا