در سال 2004 تصورها از آیپد آینده چگونه بود

قبل از اینکه آیپد یا حتی آیفون رونمایی شوند، سال ها حرف و گمان در مورد محصولات آینده شرکت اپل وجود داشت. اپل در سال 2006 با معرفی آیفون و در سال 2010 با معرفی آیپد همه تصورات از آینده تکنولوژی را تغییر داد. این محصولات استثنایی شرکت اپل خیلی زود طرفدارن خود را بدست آوردند. اما در این پست می‌خواهیم به شما نشان دهیم که حتی قبل از رونمایی از آیفون و آیپد نیز طرفداران این شرکت در ذهن خود تصوراتی از آیپد آینده و در کل محصولات بعدی شرکت محبوب خود داشتند.

apple-store-786x305

همانطور که در حال حاظر نیز مردم تصاویر خیالی و شماتیک را از محصولات آینده در اینترنت منتشر می کنند، در سال 2004 نیز این مورد وجود داشته و مردم تصویری از آینده آیپد که در واقع محصول جدید اپل تصور می‌کرده‌اند ساخته‌اند و ان را منتشر کرده‌اند. این تصاویر به صورت تصادفی از فروم سایت MacRumors به دست ما رسیده است. این تصاویر به ما نشان می‌دهد که نگاه به تکنولوژی‌های آینده در آن زمان چگونه بوده است و چقدر با حال حاضر تفاوت دارد.

در نمونه مفهومی زیر از “آیپد”(که بیشتر شبیه به گوشی هوشمند است تا یک تبلت)، آیپد آینده همچون یک لپ تاپ دارای ترک پد تصور شده است، که بدنه‌ای بسیار ضخیم دارد و به باتری با طول عمر 8 ساعت مجهز شده است. این دستگاه سیستم عامل “OS X 2go” را اجرا می کند!

internCncpt-Caraval05

شاید شگفت انگیز ترین مورد این مدل مفهومی از آیپد آینده اسمی باشد که این طرفدار شرکت اپل بر روی آن گذاشته و در شش سال بعد محصولی با همین نام توسط اپل در سال 2010 رونمایی و عرضه شده است. اپل با نمونه‌های آزمایشی بسیار زیادی از همان سال 2004 به دنبال ساخت دستگاه آیپد بوده است.

مشخصا این یک تصویر رندر شده رسمی از آیپده آینده و محصول اپل نبوده است اما کمی بیش از ایده یک طرفدار فناوری محصولات شرکت اپل به نظر می‌آید، در هر صورت این تصویر نمونه نشان می‌دهد که اپل همراه محصولات خود و ارائه رابط کاربری iOS چگونه و چقدر توانسته همه تصورات را تغییر دهد و در سال 2006 با معرفی اولین آیفون یک انقلاب در این محصولات تکنولوژی به وجود آورد.

thenextweb

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا