بهبود feed و اطلاع رسانی در Apple TV جدید

یکی از ویژگی‌هایی مهمی که اکنون اپل تی وی کم دارد، اطلاع رسانی در مورد رویداد هاست.

Apple TV که در سال گذشته از طریق به‌روزرسانی های متعدد نرم‌افزاری و معرفی کانال های متعدد نمایشی جدید نشان داده شد، برای سازنده مستقر در Cupertino خود بیش تر از یک «سرگرمی» (کلمه‌ای که Tim Cook برای توصیف این جعبه‎ی سیاه-رنگِ کوچک، زمانی که افسر ارشد عملیاتی بود استفاده کرد) است؛ اما زمانی که شرکای محتوایی جدید، از Red bull تا Crackle، فراوان بودند، نرم‌افزار این دستگاه چندین سال بود که بهبود نیافته بود و یکی از ویژگی‌هایی که دستگاه در حال حاضر کم دارد، اطلاع رسانی ها است. هر چند این مورد در حال تغییر است و با Apple TV، کاربران از اجرای زنده این هفته هنرمندان خاص در iTunes Festival مطلع خواهد شد، ما احتمالاً اولین نگاه اجمالی را به اطلاع رسانی های Apple TV می‌اندازیم.

اگر چه Apple شهرت زبانزدی در ساخت نرم‌افزار روان و با کاربری راحت برای تمامی محصولاتش دارد اما اطلاع رسانی ها هنوز کاری در دست اقدام هستند. ما هنوز باید صبر کنیم تا Notification Center ، iOS 5 خود را ثابت کند و مطابق آخرین گزارش‌ها، شرکت میوه (اپل!) هنوز اصلاحاتی برای ساخت iOS 8 دارد.

اطلاع رسانی در اپل تی وی

اما زمانی که روی نسخه iOS موبایل، بر روی بهبود قابلیتی که خود را در چندین سال گذشته جا انداخته است کار می‌شود، کاربران Apple TV شکرگزار یک سیستم اطلاع رسانی خواهند بود و همانند روز های اولیه iPhone و iPad و iPod touch، به نظر می‌رسد اطلاع رسانی های Apple TV، به‌جای اطلاع رسانی بنریِ کاربردی که مزاحم نباشد، میان صفحه می‌پرد.

در طول iTunes Festival، همان‌گونه که 9to5Mac گزارش داده است، کاربران Apple TV، با اطلاع رسانی هایی مواجه می‌شدند که محتوای در حال مشاهده آن‌ها را قطع می‌کرد پیامی مبنی بر اینکه می‌خواهند اجرای زنده فستیوال در حال برگزاری در Texas را ببینند، درحالی‌که انتظار می رود اطلاع رسانی ها همانند iOS و البته OS X به گوشه‌ای جمع شوند، همه‌چیز از اول می‌آمد.

چیزی که ما انتظار داریم، اگر اپل این قابلیت اطلاع رسانی را به طور گسترده‌تر ارائه می‌کند، به کاربر اجازه دهد تا برنامه‌هایی که می‌توانند روی صفحه اصلی پاپ آپ بفرستند را کنترل نماید.

 اطلاع رسانی

گزارش‌هایی وجود دارد که دستگاه در آینده نزدیک دارای به‌روزرسانی سخت‌افزاری خواهد بود و با دستگاهی که هم اکنون به شدت به آن توجه می‌شود، قطعاً احتمال متمایزی خواهد بود.

مثل همیشه، ما شما را در جریان اخبار مربوط به Apple TV قرار خواهیم داد، پس با ما باشید!

redmondpie

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا