افزایش طول عمر باتری های آیپد و آیفون با باتری نسل جدید

اگرچه شرکت اپل هردستگاه IOS جدید را بهتر،و به طول معجزه آسایی نازک تر و سبک تر از مل های قبلی می سازد اما مصرف کنندگان به طور معمول این کنایه را به اپل می زنند که عمر باتری ها رو به کاهش است.اگرچه در اکسل های آیپد و آیفون در بسیاری از بخش ها،حفظ باتری جز ارکان آن نیست کاربران اغلب با توجه به ساختارمناسب،شیک بودن و ویژگی های غنی دستگاه به باتری توجه نمی کنند.اما ظاهرا شرکت تیم کوک تصمیم دارد با همکاری شرکت Intelligent Energy در یک تلاش گروهی با استفاده از تعبیه سلول های سوختی در دستگاه ها و سایر تولیدات چون مک بوک ها حفظ باتری را تا یک هفته افزایش دهد.

gggg

این گزارش توسط سایت ایمیل های روزانه بخش خلاصه ای ازاخبار مایکروسافت انگلیس (British tabloid) مطرح شده است و ظاهرا این تکنولوژی جدید   برای محبوب کردن دستگاه ها در نظر مصرف کننده و تحول باتری راه مناسبی است.

در واقع، سلول های سوختی قادر به تبدیل  انرژی شیمیایی موثر ،همان انرژی پایه سلول های سوختی به الکتریسیه هستند. اگرچه این ملاقات محرمانه بین شرکت اپل و شرکت Intelligent Energy هنوز در مرحله گفتگو می باشد،می تواند به صورت بالقوه اثر بی سابقه ای در صنعت دیجیتال داشته باشد.

iOS-battery-Lightning

نه تنها این سیستم به صورت فوق العاده ای دستگاه هایی مانند آیفون،آیپد و مک بوک را مدت زمان طولانی تری در حال اجرا نگه می دارد بلکه این سیستم طرفدار فضای سبز و محیط زیست نیز می باشد.در حقیقت این موضوع بسیار خوب است، و در یک مورد از ایمیل های روزانه معمولا همیشه این موضوع وجود دارد.با این حال بخش UK شرکت Intelligent Energy بزرگترین شراکت تاریخ خود را دارد که اهداف این همکاری علاقه مند به استفاده از فن آوری های ثبت شده دراین شرکت می باشد.و به گزارش خبرنگاری مستقر در ایالات متحده طرف دوم این شراکت بزرگ شرکت اپل می باشد.

جو سالیوان یکی از کارکنان سابق شرکت اپل در حال حاضر رئیس بخش اجرایی(COO)در شرکت Intelligent Energy می باشد،و این گزارش می تواند شواهد خوبی برای این ادعا باشد.با این حال اگراین ادعا درست باشد،ما باید منتظر عرضه محصولات مطابق با این ایده  و مشتاقانه در انتظار پوشش بیشتر این خبر باشیم.

iPhone-5s-power-button

پردازنده های هاسول شرکت اینتل به صورت موقتی محدوده ای از طول عمر را به مک بوک ها داده اند که در این راستا طول عمر باتری چند ساعت بیشتر از قبل شده است و انواع آیوی های پل باتری طراحی شده است.به جز شرکت اپل و شرکت Intelligent Energy ما در حال صحبت با leaps به عنوان مخالف مراحلی کوچکی  از این طرح هستیم که معتقد است با افزایش  طول عمر باتری تا یک هفته،گوشی باید مدت زمان بیشتری چون یک روز درحال شارژ باشد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا