بازی Infinity Blade III به عنوان اپلیکیشن هفته‎ی اپل رایگان می‎شود

دوستداران دنیای بازی، اپل بازی “Infinity Blade III” را به عنوان اپلیکیشن هفته‎ی خود برای این هفته معرفی کرده است

معنای این حرف این است که از الان تا 5 شنبه‎ی بعدی، شما قادر به این خواهد بود که این بازی بسیار معروف و موفق گروه سرگرمی Chair را می‎توانید به رایگان برای آیفون و آیپد دانلود کنید و در 6.99 دلار هزینه‎های خود صرفه جویی کنید.

1.infinity-blade-3-1024x768

به عنوان سومین قسمت از سری بازی‎های هوشمند Infinity Blade، این بازی واقعا نیازی به معرفی ندارد

شما می‎توانید در این بازی به جای شخصیت Isa یا Siris بازی ‎کنید، و وظیفه‎ی شما این است که جهان‎های بسیار زیبای پویای 3 بعدی را کاوش کنید، آیتم‎های مختلف را بردارید و دشمنان را در طول این مسیر قلع و قمع کنید.

قسمتی از یادداشت‎‎های ویرایشگران اپ استور:

این بازی که قسمت پایانی سه گانه‎ی بازی‎های Infinity Blade به شمار می‎رود ما را مبهوت و متحیر می‎کند، با در اختیار داشتن دو بخش، عناصری که به صورت هوشمندانه در بازی طراحی شده‎اند، یک سیستم متمایز جدید، و جلوه‎های بصری فوق العاده، این بازی کامل به شمار می‎رود.

توسعه دهنده‎ی این بازی یعنی گروه سرگرمی Chair بار دیگر مهارت و استادی خود را در طراحی یک بازی نقش آفرینی درگیر کننده ثابت کرده است که شما آن با بازی کردن آن در آیپد، آیفون و آیپاد تاچ احساس راحتی خواهید داشت.

اگر شما این بازی را ندارید، هیچ بحثی که باید آن را تا زمانی که رایگان است دانلود کنید، نباید باشد. فقط آن را تهیه کنید. حتی اگر طرفدار این سبک بازی‎ها نیستید، شما یک بازی ارزشمند به دست خواهید آورد که با آنکه دو سال از زمان عرضه‎ی آن می‎گذرد، هنوز هم یکی از بهترین بازی‎های موجود به شمار می‎رود.

بازیInfinity Blade III را می‎توانید به رایگان از اپ استور تهیه کنید.

idownloadblog

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا