در حال حاضر برنامه اینستاگرام 400 میلیون کاربر دارد

چند سالی است برنامه اینستاگرام که برای به اشتراک گذاشتن عکس و ویدیو می باشد ، جزء محبوب ترین برنامه های دنیای مجازی شناخته شده است . در طول این سال ها اینستاگرام با ابزار و امکانات جدید خود موفق به جذب کاربران بیشتری شده است که این تعداد هر روزه در حال افزایش می باشد.

2015-09-23_200743

بنا به گزارش این شرکت ، اینستاگرام در حال حاضر 400 میلیون کاربر دارد که در مقایسه با آمار 300 میلیونی در آذر 2014 یک نقطه عطف برای این برنامه به حساب می آید و به نظر می رسد موفقیت اینستاگرام هر روزه بهتر شود زیرا در حال حاضر یکی از محبوب ترین برنامه ها در میان کاربران جهانی و افراد مشهور است.

اینستاگرام

این شرکت اعلام کرده است که کاربران اینستاگرام هر روزه بیش از 80 میلیون عکس در این بنرامه به اشترک می گذارند . رشد اینستاگرام به صورت جهانی ادامه دارد و بر اساس آمار 75% از کاربران این برنامه خارج از کشور آمریکا زندگی می کنند و این نشان از محبوبیت این برنامه در تمام جهان است.

برنامه نمایش مشخصات عمومی یا همان اینستاگرام در حال حاضر یک رقیب جدی برای توییتر به حساب می آید . برنامه توییتر 300 میلیون کاربر دارد و در سال گذشته 255 میلیون کاربر فعال در ماه داشته است . در حال حاضر برنامه فیس بوک ، سپس اینستاگرام و توییتر به ترتیب در لیست محبوب ترین صفحات اجتماعی قرار دارند ، تا قبل از این توییتر در رتبه دوم قرار داشت که ایسنتاگرام با این موفقیت بزرگ تواسنت جای توییتر را بگیرد.

اوان ویلیامز موسس توییتر در مصاحبه با یک مجله گفت : من صادق نبودم اگر بگم که بیشتر از کاربران برای عکس های زیبا به ایسنتاگرام نمی روند . منظور ویلیامیز این است که بیشتر کاربران برای یافتن عکس های زیبا به برنامه ایسنتاگرام مراجعه می کنند و کسی نمی تواند از این حقیقت فرار کند.

به هر حال برنامه اینستاگرام هنوز فاصله ی زیادی با فیس بوک که 1 میلیارد کاربر فعال در ماه دارد ، خواهد داشت .

موسس برنامه ایسنتاگرام نیز می گوید قبلا برای رشد بسیار سریع و جذب کاربران از فیس بوک کمم گرفته است . جالب است که بدانید که مالک اصلی ایسنتاگرام ، فیس بوک است و این شبکه اجتماعی دو سال پیش با قیمت میلیاردی برنامه ایسنتاگرام را خریداری کرد و می توان گفت این سومین برنامه فیس بوک است که در بین کاربران اینترنتی محبوب می شود.

وقتی 5 سال پیش برنامه ایسنتاگرام راه اندازی شد ، 400 میلیونی شدن این برنامه یک رویای دور از دسترس بود . این شرکت در بیانیه ای نوشت : در حال حاضر ما همچنان در تلاش برای پیشرفت اینستاگرام خواهیم بود . ما به جهان کمک خواهیم کرد که تجربه بهترین تصاویر ارتباط با دیگران را داشته باشند.

mashable

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا