اینستاگرام با قابلیت جدید Instagram Direct در پیام دهی

به روز رسانی اینستاگرام با داشتن قابلیت‎های جدید نظیر پیام دهی گروهی و ارسال محتوای فید به صورت خصوصی

روز سه شنبه، کمپانی اینستاگرم که برای فیسبوک است یک سری موارد پیشرفته تری را در رابطه با قابلیت پیام دهی خصوصی خودش عرضه کرد، که Instagram Direct نامیده می‎شود.

Instagram Direct که در به روز رسانی به نسخه‎ی 7.5 اینستاگرام موجود است، به رایگان آن را می‎شود از اپ استور دانلود کرد، حالا از گفتگو‎های گروهی پشتیبانی می‎کند و به شما اجازه می‎دهد از فید کاربر تصویری انتخاب کنید و آن را به یک دوست یا گروهی به صورت خصوصی به عنوان یک پیام مستقیم، ارسال کنید.

Instagram-7.5-for-iOS-iPhone-screenshot-001

به اشتراک گذاری محتوای فید

قبلا، شما تنها می‎توانستید یک عکس را به یک دوست یا یک گروه از دوستان خود به صورت خصوصی ارسال کنید، ولی حالا Instagram Direct از به اشتراک گذاری پست‎ها در فید اینستاگرام شما از طریق Direct Message (پیام مستقیم) پشتیبانی می‎کند. این تغییر جدید انتظار می‎رود به نسبت قابلیت فرا خواندن دوستان در نظرات با استفاده از @ کمتر محبوب باشد، چون اینستاگرام می‎گوید که نزدیک به 40 درصد نظرات شامل یک @ می‎باشند.

برای به اشتراک گذاری یک تصویر در فید خود به صورت خصوصی با یک دوست یا گروهی از دوستان، به آهستگی روی علامت پیکانی که می‎توان آن را نزدیک به آیکون‎های Like/Comment در زیر هر پست پیدا کرد، ضربه بزنید. انجام چنین کاری آن پست را به یک دوست یا گروهی از دوستان به عنوان یک پیام با استفاده از Instagram Direct می‏‎فرستند.

اینستاگرام چنین توضیح می‎دهد که “چنین ویژگی به عنوان بخشی از گفتگوی شما ظاهر می‎شود، و شما می‎توانید به آهستگی روی عکس یا فایل ویدیویی ضربه بزنید تا آن را مشاهده و پست اصلی را لایک کنید، شما همچنین می‎توانید صفحات هشتگ و صفحات location را با آهسته ضربه زدن روی آیکون پیکان در گوشه‎ی سمت راست بالا، ارسال کنید.”

گفتگوهای گروهی

قبل از امروز، Instagram Direct تنها از پیام دهی به صورت یک به یک پشتیبانی می‎کرد.

با به روز رسانی امروز، چت‎های گروهی براساس افرادی که در آن دخیل هستند، امکان پذیر است.

هر گفتگوی گروهی را می‎توان نام گذاری کرد تا بعدا آسان تر بتوان آن‎ها را پیدا کرد.

ویژگی دیگری که داشتن آن عالی است این است که در چت‎ها از یک ویژگی جدید دوربین سریع (quick camera ) برای سلفی‎هایی که در حال حرکت گرفته می‎شوند و کرکتر‎های بسیار بزرگ اموجی، پشتیبانی می‎شود.

حریم خصوصی

هرگونه محتوای عکس یا فایل ویدیویی که شما با استفاده از Direct می‏‎فرستید، تنها برای آن دسته از افرادی نمایان است که قبلا آن‎ها را دیده‎اند.

اگر صاحب آن عکس یا فایل ویدیویی اکانت خود را به حالت خصوصی تنظیم کرده است، تنها افرادی که اکانت آن‎ها را دنبال می‎کنند قادر به دیدن آن اگر به عنوان یک پیام در Direct فرستاده شود، هستند.

اطلاعات بیشتر در رابطه با به روز رسانی‎های امروز در مرکز کمک اینستاگرام موجود است.

گزارش تغییرات نسخه‎ی 7.5 اینستاگرام

iTunes لیست یادداشت‎های زیر به دنبال تغییرات در نسخه‎ی 7.5 اینستاگرام برای آیفون عرضه می‎کند:

⦁ حالا شما می‎توانید پست‎هایی که می‎بینید را در اینستاگرام به عنوان پیام‎ها به اشتراک بگذارید. فقط آهسته روی علامت پیکان زیر پست ضربه بزنید.

⦁ تصاویر، فایل‎های ویدیویی و پیام‎های متنی را در گفتگو‎هایی که در جریان است به اشتراک بگذارید و ارسال کنید.

⦁ گفتگو‎های گروهی را نام گذاری کنید تا به آسانی پیدا شوند.

با اینحال آن‎ها هنوز آیکون اپلیکیشن را دوباره طراحی نکرده‎اند.

موجودیت

اینستاگرام، یک اپلیکیشن 21.7 مگابایتی، نیاز به آیفون، آیپاد تاچ با iOS 7.0 یا بالاتر دارد. این اپلیکیشن به طور کامل برای آیفون 6، آیفون 6 پلاس و ساعت اپل بهینه شده است.

اینستاگرام به زبان‎های زیر موجود است.

English, Bokmål, Norwegian, Czech, Danish, Dutch, Finnish, French, German, Greek, Indonesian, Italian, Japanese, Korean, Malay, Polish, Portuguese, Russian, Simplified Chinese, Slovak, Spanish, Swedish, Tagalog, Thai, Traditional Chinese, Turkish and Vietnamese.

اینستاگرام را به رایگان از اپ استور دانلود کنید.

idownloadblog

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا