با سرویس Boomerang اینستاگرام ویدیو های 1 ثانیه ای تولید کنید

اینستاگرام به تازگی برنامه جدید Boomerang را منتشر کرد و از سرویس های برنامه اینستاگرام است . با این برنامه کاربران می توانند ویدیو های یک ثانیه ای متحرک را ضبط کنند . کاربران باید چند تصویر را پشت سر هم گرفته و با استفاده از این برنامه یک ویدیو متحرک با فر مت Gif به مدت 1 ثانیه را تولید کنند.

پس از ایجاد ویدیو از چند تصویر پشت سر هم ، شما می توانید ویدیو خود را در اینستاگرام و فیس بوک برای دوستان خود به اشتراک بگذارید . این ویژگی برای ایجاد جلوه های سرگرم کننده حرکتی مناسب است و استفاده از آن نیز بدون عضویت و به صورت رایگان می باشد.

2015-10-25_133334

استفاده از بومرنگ بسیار آسان و فوق العاده است

کاربران تنها با استفاده از دو دکمه می توانند یک ویدیو 1 ثانیه ای تولید کنند ، یک دکمه برای عکس گرفتن و دیگری برای عقب و جلو بردن دوربین برای گرفتن عکس های پشت سر هم استفاده می شود . در نهایت شما با استفاده از عکس های گرفته شده یک ویدیو 1 ثانیه حرفه ای تولید خواهید کرد.

بومرنگ بسیار شبیه به برنامه Phhhoto می باشد که به کاربران اجازه می دهد ویدیو های متحرک GIF بسازند که شما می توانید فیلتر های مناسب در آن استفاده کنید و یا به اشتراک بگذارید . ویژگی بومرنگ اینستاگرام ساده تر است که شما با استفاده از دو دکمه و در کمترین زمان می توانید یک ویدیو 1 ثانیه ای تولید کنید . شما تنها با فشار دکمه شاتر و  تپ کردن آن عملیات ضبط ویدیو آغاز می شود.

این برنامه هم اکنون در سیستم عامل های اندروید و iOS قابل استفاده است.

mashable

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا