آپلود عکس و فیلم به صورت افقی یا پرتره در اینستاگرام

اینستاگرام حالا به شما اجازه می‎دهد فایل‎های تصویری و ویدیوی خود را در حالت افقی یا پرتره به اشتراک بگذارید

اینستاگرام امروز اعلام کرد که کاربران حالا قادر به آپلود تصاویر و فایل‎های ویدیویی خود به حالت افقی یا پرتره خواهند بود، جدا از فرمت مربعی فعلی که تبدیل به ویژگی برجسته‎ی این اپلیکیشن شده است.

Instagram-landscape-portrait

شما از طریق آپدیت اینستاگرام به نسخه‎ی 7.5 قادر به در اختیار داشتن این ویژگی خواهید بود، قابلیت جدید که توسط کاربران زیادی یقینا مورد استقبال قرار می‎گیرد، به طوری که اینستاگرام در پستی در بلاگ خود اعلام کرد که تقریبا 1 از بین 5 عکس یا ویدیوی پست شده در این سرویس به فرمت مربعی نیست.

تا الان، کاربران مجبور به استفاده از اپلیکیشن‎های شخص ثالت برای تغییر وضعیت محتوای خود بودند تا در قالب فرمت مربعی اینستاگرام جا داده شود. حالا دیگر این موضوع به تاریخ پیوسته است.

نحوه‎ی کار چطور است؟

حالا، زمان انتخاب یک فایل تصویری یا ویدیویی، شما می‎توانید روی آیکون فرمت برای تغییر جهت آن به حالت پرتره یا افقی در عوض مربعی شکل، آهسته ضربه بزنید.

زمانی که تصویر را به اشتراک گذاشتید، نسخه‎ی تمام اندازه‎ی آن در فید تمامی تعقیب کنندگان شما به یک شکل طبیعی و زیبایی نمایان خواهد شد.

همانطور که در بالا اشاره شد، این قابلیت جدید با به روزرسانی به آخرین نسخه‎ی اینستاگرام نمایان خواهد شد که حالا در اپ استور به رایگان موجود است.
هیجان زده‎اید؟

به روزرسانی: تعداد کمی از افراد قادر به دیدن گزینه‎ی جدید فرمت هستند. هم بنیانگذار اینستاگرام Mike Krieger اشاره کرده است که علت آن این است که آن‎ها در حال اجرای بخش سروری این ویژگی در طی روز‎ یا روز‎های آتی هستند. بنابراین طاقت بیاورید!

idownloadblog

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا