دسته‌ها
اخبار تکنولوژی

اینستاگرام جستجوی مکان، افراد و هشتگ را به وب می‎آورد

طبق خبری که اینستاگرام که مالک آن فیسبوک است در روز دوشنبه اعلام کرد، به دنبال آپدیتی که ماه گذشته برای اپلیکیشن موبایل خود انجام داد و گزینه‎های جستجوی توسعه یافته به آن اضافه شدند، حالا شاهد قرار دادن جستجو و دیگر موارد بهبود یافته‎ی مرتبط با آن در نسخه‎ی وب هستیم.

Instagram-web-search

ویژگی‎های جدید جستجو در حال حاضر به یکی از پایگاه‎‎های نصب شده‎ی اینستاگرام اضافه شده است قبل از اینکه در اختیار همه قرار گیرند، بنابراین ممکن است هنوز برای شما موجود نباشد.

در قسمت بالای اینترفیس وب instagram.com،یک گزینه‎ی جستجوی توسعه یافته به شما اجازه می‎دهد که سریعا افراد معینی،مکان‎‎‎ها و هشتگ‎های خاصی را پیدا کند. البته، در جستجوی مکان‎‎ها از دیتابیس لوکیشن فیسوک استفاده می‎شود و نتایج به آن محل مرتبط می‎شوند.

همین روند در رابطه با هشتگ‎ها به چشم می‎‎خورد از آنجاییکه شما می‎توانید روی نتایج برای رفتن به صفحات مربوط به آن هشتگ کلیک کنید.نکته‎ی منفی این است، که مشاهده‎ی مردم و مکان‎‎هایی که به حالت گرایش در آمده‎اند در اینترفیس وب اینستاگرام هنوز پشتیبانی نمی‎شود.

نیازی به گفتن نیست که جستجو برای مکان‎ نمی‎تواند تصاویری که دارای تگ جغرافیایی نیستند، پیدا کند.

من در اکثر اوقات از اینستاگرام در آیفون خودم استفاده می‎کنم، ولی زمان‎‎هایی هم وجود دارد که دوست دارم از آن در صفحه‎ی بزرگتر MacBook Air ام استفاده کنم.

با قابلیت جستجو برای تصاویر تگ شده و پیدا کردن سریع محتوا از افراد و مکان‎های خاص، من فکر می‎کنم از حالا بیشتر به نسبت گذشته از اینستاگرام در وب استفاده کنم.
اینستاگرام ماه گذشته برای آیفون امکان جستجوی مکان را فراهم ساخت،به علاوه‎ی یک تب پیشرفته‎ی Explorer با تگ‎ها و مکان‎های گرایشی که اطراف شما وجود دارد، به همراه امکان انتخاب مکان‎‎های گزینش شده به صورت دستی و افراد و دیگر مزایا.

در اپ استور اپلیکیشن اینستاگرام رایگان است.

این اپلیکیشن دارای بسته‎ی WatchKit با توجه به قابلیت نگاه اجمالی، نوتیفیکیشن‎های غنی و یک اپلیکیشن ساعت اپل است ولی تا به امروز فاقد یک اینترفیس بومی برای آیپد می‎باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *